O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Misiura Design – moc słów zapisanych w gliniePotrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas »

Misiura Design ceramika, Niezła sztuka

© Misiura Design

Dobrze jest zacząć dzień od pozytywnej myśli, która doda nam energii do działania. Tym, którym z rana ciężko znaleźć powód do uśmiechu, z pomocą może przyjść ceramika stworzona przez Misiura Design. Trudno nie poczuć się lepiej, gdy nawet talerz przypomina nam o tym, że jesteśmy cudem!

Misiura Design to projekt, którego autorką jest Agnieszka Prucia. Jeszcze do niedawna nie wierzyła, że praca z gliną może stać się tak ważną częścią jej życia, a na dodatek zastąpić posadę w korporacji. O swojej pracowni mówi, że to „(…)miejsce, w którym pasja i marzenia nabierają realnych kształtów​”.

Twierdzi, że tworzenie w glinie uczy uważności, cierpliwości i pokory, a także onieśmiela możliwościami. Patrząc na prace powstające w ramach Misiura Design jesteśmy pewne, że te możliwości są wykorzystywane w pełni.

Agnieszka tworzy gliniane talerze, w których zapisuje dobre słowa. Autorka wierzy w ich moc. Na jej pracach przeczytamy np., że: „Nie jesteś sama. Jesteśmy blisko.”, „Zaufaj sile, która jest w Tobie” albo „Wszechświat Ci sprzyja”. Misiura Design nie tylko zachwyca nas pozytywną energią płynącą z tych zdań, ale także pięknym wykonaniem glinianych talerzy, dbałością o detale i kompozycję.

www | facebook | instagram


Dziękujemy Ci, że czytasz nasze artykuły. Właśnie z myślą o takich cudownych osobach jak Ty je tworzymy. Osobach, których nie przerażają długie artykuły, które lubią czytać i doceniają nasze publikacje. Wszystko, co widzisz na portalu jest dostępne bezpłatnie, a ponieważ wkładamy w to dużo serca i pracy, to również zajmuje nam to sporo czasu. Nie mamy na prowadzenie portalu grantu ani pomocy żadnej instytucji. Bez Waszych darowizn nie będziemy miały funduszy na publikacje. Dlatego Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli lubisz czytać niezłosztukowe artykuły – wesprzyj nas. Nawet niewielka kwota ma ogromne znaczenie. Zwłaszcza teraz potrzebujemy Twojej pomocy bardziej niż kiedykolwiek.
Dziękujemy Ci bardzo, Asia i Dana, założycielki Fundacji Niezła sztukaPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni. Nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Niezła Sztuka?
Czytam. Lubię. Wspieram.
Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »