O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Misiura Design – moc słów zapisanych w gliniePotrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas »

Misiura Design ceramika, Niezła sztuka

© Misiura Design

Dobrze jest zacząć dzień od pozytywnej myśli, która doda nam energii do działania. Tym, którym z rana ciężko znaleźć powód do uśmiechu, z pomocą może przyjść ceramika stworzona przez Misiura Design. Trudno nie poczuć się lepiej, gdy nawet talerz przypomina nam o tym, że jesteśmy cudem!

Misiura Design to projekt, którego autorką jest Agnieszka Prucia. Jeszcze do niedawna nie wierzyła, że praca z gliną może stać się tak ważną częścią jej życia, a na dodatek zastąpić posadę w korporacji. O swojej pracowni mówi, że to „(…)miejsce, w którym pasja i marzenia nabierają realnych kształtów​”.

Twierdzi, że tworzenie w glinie uczy uważności, cierpliwości i pokory, a także onieśmiela możliwościami. Patrząc na prace powstające w ramach Misiura Design jesteśmy pewne, że te możliwości są wykorzystywane w pełni.

Agnieszka tworzy gliniane talerze, w których zapisuje dobre słowa. Autorka wierzy w ich moc. Na jej pracach przeczytamy np., że: „Nie jesteś sama. Jesteśmy blisko.”, „Zaufaj sile, która jest w Tobie” albo „Wszechświat Ci sprzyja”. Misiura Design nie tylko zachwyca nas pozytywną energią płynącą z tych zdań, ale także pięknym wykonaniem glinianych talerzy, dbałością o detale i kompozycję.

www | facebook | instagramPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *