O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Ceramika Lamabo – czyli zwierzaki, które pokochaszPotrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas »

lamabo, niezła sztuka

© Lamabo Ceramics

Każdy z nas ma swój ulubiony kubek bądź filiżankę, z której herbata lepiej smakuje, a kawa bardziej pobudza. Szczególnie przywiązujemy się do tych rzeczy codziennego użytku, które przykuwają naszą uwagę niezwykłym designem, świetnym wykończeniem i unikalnym pomysłem.

Tak właśnie jest z ceramiką marki Lamabo, która swoją formą nawiązuje do różnych przemiłych stworzeń – piesków, niedźwiadków, a nawet uroczych nietoperzy. Bo kto powiedział, że doniczka nie może mieć nóg i nosa, a po kubku nie mogą się wspinać miętowe misie? 😉 Każdy produkt jest indywidualny i niepowtarzalny w swoich detalach!

Lamabo Ceramics, ceramika, Niezła sztuka

© Lamabo Ceramics

Markę Lamabo tworzą dwie przesympatyczne dziewczyny Maja i Kamila. To one wyczarowują własnoręcznie urocze kubeczki i filiżanki, ale też – wspomniane – doniczki, talerzyki, figurki, miski, miseczki i wiele innych cudeniek. Wszystkie przedmioty wykonują przy użyciu tradycyjnych technik lepienia, odlewania i szkliwienia. Studio pracuje wyłącznie na sprawdzonych i testowanych materiałach wysokiej jakości, które zapewniają bezpieczeństwo przy kontakcie materiału z żywnością. Małe dzieła Lamabo mają bowiem być nie tylko podziwiane, ale i używane.

Ceramika Lamabo podbiła już serca nie tylko w Europie, ale też w Stanach Zjednoczonych, a nawet w Australii!

www | facebook | instagram


Dziękujemy Ci, że czytasz nasze artykuły. Właśnie z myślą o takich cudownych osobach jak Ty je tworzymy. Osobach, których nie przerażają długie artykuły, które lubią czytać i doceniają nasze publikacje. Wszystko, co widzisz na portalu jest dostępne bezpłatnie, a ponieważ wkładamy w to dużo serca i pracy, to również zajmuje nam to sporo czasu. Nie mamy na prowadzenie portalu grantu ani pomocy żadnej instytucji. Bez Waszych darowizn nie będziemy miały funduszy na publikacje. Dlatego Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli lubisz czytać niezłosztukowe artykuły – wesprzyj nas. Nawet niewielka kwota ma ogromne znaczenie. Zwłaszcza teraz potrzebujemy Twojej pomocy bardziej niż kiedykolwiek.
Dziękujemy Ci bardzo, Asia i Dana, założycielki Fundacji Niezła sztukaPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni. Nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Niezła Sztuka?
Czytam. Lubię. Wspieram.
Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »