O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Ceramika Lamabo – czyli zwierzaki, które pokochaszPotrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas »

lamabo, niezła sztuka

© Lamabo Ceramics

Każdy z nas ma swój ulubiony kubek bądź filiżankę, z której herbata lepiej smakuje, a kawa bardziej pobudza. Szczególnie przywiązujemy się do tych rzeczy codziennego użytku, które przykuwają naszą uwagę niezwykłym designem, świetnym wykończeniem i unikalnym pomysłem.

Tak właśnie jest z ceramiką marki Lamabo, która swoją formą nawiązuje do różnych przemiłych stworzeń – piesków, niedźwiadków, a nawet uroczych nietoperzy. Bo kto powiedział, że doniczka nie może mieć nóg i nosa, a po kubku nie mogą się wspinać miętowe misie? 😉 Każdy produkt jest indywidualny i niepowtarzalny w swoich detalach!

Lamabo Ceramics, ceramika, Niezła sztuka

© Lamabo Ceramics

Markę Lamabo tworzą dwie przesympatyczne dziewczyny Maja i Kamila. To one wyczarowują własnoręcznie urocze kubeczki i filiżanki, ale też – wspomniane – doniczki, talerzyki, figurki, miski, miseczki i wiele innych cudeniek. Wszystkie przedmioty wykonują przy użyciu tradycyjnych technik lepienia, odlewania i szkliwienia. Studio pracuje wyłącznie na sprawdzonych i testowanych materiałach wysokiej jakości, które zapewniają bezpieczeństwo przy kontakcie materiału z żywnością. Małe dzieła Lamabo mają bowiem być nie tylko podziwiane, ale i używane.

Ceramika Lamabo podbiła już serca nie tylko w Europie, ale też w Stanach Zjednoczonych, a nawet w Australii!

www | facebook | instagramPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *