Mecenasi i Darczyńcy

Mecenasi • Darczyńcy • Przyjaciele Fundacji

Bardzo dziękujemy wszystkim Darczyńcom oraz Mecenasom, którzy wspierają nasze działania. Bez Waszego zaangażowania Niezła Sztuka nie mogłaby istnieć. Jeśli myślisz o wsparciu naszej fundacji – zapraszamy Cię do działu: wesprzyj nas.


Cykle pod mecenatem:


Mecenasi

logo fundacja jomiDziękujemy z całego serca Fundacji Jomi za zaufanie i wsparcie projektu Muzeum w Liceum wtedy, kiedy to wsparcie jest dla nas bardzo ważne! Fundacja Jomi jest organizacją pozarządową założoną przez Jolantę i Michała Królikowskich.

Many Mornings to polska marka produkująca najbardziej szalone skarpetki na świecie – skarpetki nie do pary. Jej założycielami są Adrian Morawiak i Maciej Butkowski. Obydwaj urodzili się w „skarpetkowej” stolicy – Aleksandrowie Łódzkim. Ich znakiem rozpoznawczym są skarpetki asymetryczne, czyli nie do pary. Łączy je wspólny temat, lejtmotyw, ale każda skarpetka ma inne grafiki, np. na jednej są tukany, na drugiej – dżungla. Mają cudowną kolekcję związaną ze sztuką, której bohaterami są: Frida Kahlo, Vincent van Gogh, Pablo Picasso czy Salvador Dali. Many Mornings są naszym cudownym mecenasem, który wspiera nas przy projekcie Muzeum w Liceum.

Firma Optima Natura sp. z o.o. to ekspert w dziedzinie aromaterapii. Ta innowacyjna firma produkuje apteczne, w 100% naturalne olejki eteryczne i oleje do pielęgnacji. Swoje produkty dedykuje wszystkim dbającym o swoje zdrowie i samopoczucie. Właściciele marki są również miłośnikami sztuki, dlatego w siedzibie firmy, w samym sercu Warmii i Mazur stworzyli galerię młodej sztuki. Wśród najbardziej obiecujących autorów XXI wieku znajdują się też dzieła artystów uznanych przez Muzeum Narodowe w Gdańsku.

Dr Irena Eris to marka zbudowana przez Irenę Eris – doktor farmacji. Od lat jest ceniona przez Polki i kojarzona z kwintesencją dobrego smaku i stylu. Dzięki realizacji idei holistycznego piękna, prezentuje całościowe podejście do pielęgnacji ciała i ducha. Świat marki tworzą nie tylko doskonałej jakości, innowacyjne, skuteczne i bezpieczne luksusowe kosmetyki, ale także dopasowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja, którą uosabiają Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris oraz dbałość o zrównoważony wypoczynek w postaci luksusowych Hoteli SPA na Wzgórzach Dylewskich, w Krynicy-Zdroju oraz Polanicy-Zdroju.
Cykl o pięknie »

PKP Intercity – polski przewoźnik kolejowy należący do grupy PKP, który obsługuje kolejowe dalekobieżne przewozy pasażerskie: pośpieszne oraz ekspresowe. Przewoźnik obsługuje również przewozy w wagonach sypialnych i z miejscami do leżenia.
Kolej na sztukę »

arche grupa logoGrupa Arche powstała poprzez rozwój firmy deweloperskiej Arche, która od roku 1991 świadczy profesjonalne usługi deweloperskie. Przez ten czas powstało wiele interesujących projektów i inwestycji. Wśród najlepszych realizacji znajduje się między innymi: Osiedle Albatrosów na Ursynowie i Osiedle Woronicza w Warszawie. Łącznie wybudowano ponad 5000 domów i mieszkań. Obecnie w ofercie sprzedaży znajdują się mieszkania w Piasecznie pod Warszawą oraz apartamenty w Warszawie w prestiżowych dzielnicach Wilanów i Mokotów, a także mieszkania i lofty na terenie osiedla Tobaco Park w Łodzi. Do Grupy Arche należy również 7 hoteli.
Wywiad z Wajdą »

allegro sztuka logoAllegro to największa w Polsce internetowa platforma handlowa. Powstała w 1999 roku jako serwis aukcyjny, dziś jest miejscem zarówno dla profesjonalnych firm, jak i okazjonalnych sprzedających. Obecnie społeczność Allegro to ponad 20 mln zarejestrowanych klientów. Każdego dnia sprzedaje się tu ponad milion przedmiotów, w tym setki dzieł sztuki. Pod jednym adresem klienci mogą znaleźć dzieła z uznanych galerii i kupić je w atrakcyjnych cenach, zarówno w drodze licytacji, jak i po stałych stawkach. To szybki i bezpieczny sposób na powiększenie swojej kolekcji o prawdziwe perełki i rarytasy.
Wielcy impresjoniści »

agra art dom aukcyjny logoAgra-art to dom aukcyjny, który powstał w 1989 roku, jako jeden z pierwszych w Polsce. Specjalizuje się w organizowaniu aukcji sztuki dawnej i współczesnej – głównie obrazów, ale także sreber i rzeźb. Na aukcjach można licytować przez Internet w czasie rzeczywistym razem z salą. Agra-Art organizuje cykliczne aukcje internetowe sztuki współczesnej na stronie: www.agraart.pl
Mistrzowie rynku sztuki »

accor hotels logoMercure jest marką hoteli średniego segmentu należących do grupy AccorHotels, największego światowego operatora hotelowego obecnego w 92 krajach. Niezwykła gościnność i dbałość o każdy szczegół sprawia, że usługi są spersonalizowane i wykraczają poza potrzeby gości, a każdy hotel posiada własny styl i osobowość. Inspirowany otoczeniem hotelu wystrój opowiada autentyczną i ekscytującą historię.
Weekend z arcydziełem »

logo koneser Niezła sztukaSalon Dzieł Sztuki Connaisseur jest Mecenasem cyklu „Koneser poleca”. Jest to renomowana, krakowska galeria dzieł sztuki i antyków, mająca ponad 25-letnie doświadczenie na rynku sztuki. Specjalizuje się w XIX i XX-wiecznym malarstwie polskim. W swojej ofercie prezentuje głównie dzieła klasyków Młodej Polski, przedstawicieli krakowskiej szkoły pejzażowej, członków Grupy Krakowskiej, a także prace Kossaków i Nikifora. Zespół Salonu Connaisseur tworzą historycy sztuki i antykwariusze z wieloletnim doświadczeniem w profesjonalnym obrocie dziełami sztuki, budowaniu kolekcji, doradztwie inwestycyjnym oraz z dużą wiedzą teoretyczną w zakresie historii sztuki.
Cykl Koneser poleca »

jetline logo, niezła sztuka

Jet Line zajmuje się komunikacją w przestrzeni. Od 25 lat poprzez outdoor pomagają opowiadać historie marek, i sprawiają, aby były opowiedziane jak najlepiej.  Zależy im na dobrze pod każdym względem opowiedzianych historiach. Dbają o jakość nośników, realizacje kampanii i relacje z klientami, utrzymując je na takim poziomie, na jakim sami chcą i lubią być obsługiwani. Od stycznia 2013 r. prowadzą Fundację Rejs Odkrywców i dzieląc się żeglarską pasją pomagają młodym ludziom iść dobrym kursem.

Wspólnie z Jet Line zrobiliśmy akcję csr #ZostańWDomu #PoczytajOSztuce »


Darczyńcy

Anna Kucińska, Bożena Bielska, Piotr Marciniak, Jakub Czech, Kaja Kondratiuk, Lucyna Wylon, Barbara Sobala, Joanna Łodygowska, Magdalena Borowska, Urszula Kozakowska-Zaucha, Anna Szalas, Lucyna Urbańska, Rafał Stolarek, Karolina Bańkowska, Anna Jaroszuk, Marta Norenberg, Wojciech Kołodziejczyk, Oliwia Ossowska, Aleksandra Ostrowska, Beata Studzińska, Zuzanna Galert, Marta Radzewicz, Ewa Gruca, Jan Dąbrowski, Henryk Gubernat, Monika Komisarczyk, Mira Fronczek, Elżbieta Ceglarek, Marta Faiga, Łukasz Dunikowski, Marta Katarzyna Puk, Ewa Grabowska-Bałtycka, Agnieszka Śmieja, Katarzyna Rytych, Maria Amribd-Owczarek, Grażyna Baczyńska-Maziarz, Tomasz Kuc, Rafał Nebelski, Michał Gozdera, Magdalena Krynke, Adam Lejman, Basha Dunin, Gabriela Cąber, Ania Dąbrowicz, Jakub Turek, Kamila Wrzesińska, Anna Jaworska, Barbara Sobala, Michał Korczyński, Krzysztof Czeczot, Krystyna Janda, Ewa Suska, Katarzyna Jagocha, Monika Mirońska, Monika Dmitruk, Dawid Tumiński, Jolanta Koller-Szumska, Anna Stark, Maja Koziełł-Poklewska, Wanda Wolf, Monika Piechowiak, Magda Filipowicz, Marek Ruszkowski, Henryk Gubernat, Aleksandra Cywińska, Joanna Kucharska, Anna Cirocka, Grzegorz Chwesiuk, Lidia Buchwald, Maciej Marks, Katarzyna Danowska, Malwina Marszalska, Damian Iłowiecki, Jagoda Kellner, Klaudia Grygo, Magda Filipowicz, Katarzyna Kaczmarek, Monika Rybarczyk, Olga Tarasewicz, Malwina Kamińska, Nina Milena Słomkowa, Piotr Jałocha, Roksana Błaszczyk, Bartłomiej Soter, Orsynia Węgrzyn, Rafał Borcz, Agnieszka Matuszek, Aleksandra Ostrowska, Małgorzata Malanowska, Jan Leopold, Ewelina Lepka, Anna Ul, Katarzyna Zielińska, Martyna Wasiuk, Małgorzata Ziętarska, Magdalena Szczyrbowska, Katarzyna Spławska, Anna Dudek, Paweł Majewski, Marek Defeciński, Paulina Szymańska, Adrian Pilarczyk, Katarzyna Izbicka, Ewa Jaroszyńska, Magdalena Rek, Łukasz Kowalski, Maja Wolniewska, Maja Koziełł Poklewska, Katarzyna Kochanowska Olejarz, Natan Domel, Ewa Hanusiak, Anna Dąbrowska, Justyna Szmyd, Natalia Wesołowska, Justyna Domagała, Dominik Libicki, Mariusz Noskowicz, Aleksander „graf” Janus, Maciej Kowina, Joanna Kurasz, Robert Michałowski, Czesław Wasiulewski, Mirosław Bator, Andrzej Paczuski, Monika Mierzejewska, Agnieszka Matuszek, Paulina Puślednik, Jolanta Dąbrówka, Agata Sowińska, Marcin Szopiński ❤

*Jeśli wsparłeś/wsparłaś naszą fundację i wyrażasz zgodę na opublikowanie Twojego imienia oraz nazwiska na liście naszych darczyńców, bardzo prosimy o skontaktowanie się z nami.

Przejdź do Przyjaciół Fundacji »

3 thoughts on “Mecenasi i Darczyńcy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *