Wesprzyj naszą działalność

Potrzebujemy Twojej pomocy bardziej niż kiedykolwiek. Nie mamy na prowadzenie portalu grantu ani pomocy żadnej instytucji. Bez Waszych darowizn nie będziemy miały funduszy na publikacje. Dlatego Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli lubisz to miejsce i lubisz czytać niezłosztukowe artykuły – wesprzyj nas. Nie czekaj zanim będzie za późno. Nawet niewielka kwota ma ogromne znaczenie.

mordki asia danaDana Tomczyk-Dołgij&Joanna Majewska — założycielki Fundacji „Niezła Sztuka”


»» Wspieraj regularnie

Gdyby 10% czytelników wpłacało nam 1 zł miesięcznie, umożliwiłoby to utrzymanie redakcji i publikację nowych artykułów codziennie. Pomóż nam, wspierając naszą działalność regularnie!

❤ Stałe zlecenie na konto
Fundacja promocji sztuki „Niezła Sztuka”
Bank BGŻ 63 2030 0045 1110 0000 0404 5520


❤ Wspieraj regularnie (PayPal)
15 35 50 100


»» Wesprzyj nas jednorazowo, tyle ile możesz

Jeśli spodobał Ci się przeczytany artykuł i chcesz nas wesprzeć jednorazowo —  wiedz, że bardzo to doceniamy! To dla nas bardzo ważne.  Dzięki takiemu wsparciu obecnie utrzymujemy portal.

❤ Przelew na konto
Fundacja promocji sztuki „Niezła Sztuka”
Bank BGŻ 63 2030 0045 1110 0000 0404 5520


❤ Wspieraj jednorazowo (TPay)
20 50 100 200 INNA KWOTA


❤ Szybki przelew (tpay)
 

kciukasy

»»  JAK JESZCZE MOŻESZ NAS WESPRZEĆ?

Możesz robić zakupy online (ponad 1000 sklepów do wyboru!), a procent z tego będzie wspierał Naszą Fundację. Wystarczy wejść na stronę FaniMani.pl i wybrać naszą fundację.

Twoja pomoc w 3 prostych krokach:
1. Robisz zakupy w ponad 1000 sklepach internetowych
2. Płacisz tyle co zawsze
3. Średnio 2,5% wartości Twoich zakupów wspiera naszą Fundację.

fanimani, fundacja Niezła sztuka, ngos, fundraising

logo fani mani, fundacja, fundaising, niezła sztuka

❤ Załóż zbiórkę pieniędzy dla Fundacji „Niezła Sztuka” na Facebooku:  http://niezlasztuka.net/zbiorka/


Możesz wesprzeć nas też na Patronite.pl

patronite fundacja niezła sztuka
Wesprzyj nas na PATRONITE »


Droga Czytelniczko, drogi Czytelniku,

Portal niezlasztuka.net jest prowadzony przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Naszą misją jest edukacja na temat sztuki. Robimy to z wielkiej pasji, aby zainspirować sztuką jak najszerszą publiczność. O tym, co dokładnie robimy, możesz dowiedzieć się w działach O Fundacji oraz Nasze Projekty.

Staramy się  lekko i ciekawie opowiadać o sztuce. Aby mieć pewność, że przekazujemy Wam  wysokiej jakości treści, często szlifujemy publikacje miesiącami, pozyskując unikatowe zdjęcia i wizerunki dzieł sztuki z polskich i zagranicznych instytucji. To wymaga czasu i wytężonej pracy.

Fundacja nie posiada stałego finansowania ze źródeł publicznych, dlatego tak ważne jest Twoje wsparcie. To właśnie zaangażowanie Czytelników sprawia, że możemy publikować kolejne artykuły i realizować naszą misję. Wspierając nas, możesz stać się częścią społeczności Czytelników Niezłej Sztuki, którym zależy na dostępie do wartościowych i bezpłatnych  treści o sztuce.

Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Pomóż nam budować miejsce w internecie pełne fajnych treści o sztuce.
Wesprzyj naszą działalność »

wspieram fundacja niezla sztuka


»» Nasze finanse w 2018 r.

Odsłaniamy nasze finanse, aby pokazać, że gospodarujemy się bardzo oszczędnie, a przekazane nam środki wykorzystujemy maksymalnie efektywnie.

W 2018 r.:
– wsparliście nas darowiznami pieniężnymi w kwocie 11.205 zł;
– otrzymaliśmy darowizny rzeczowe na sumę 2.480 zł;
– sprzedaż w sklepie internetowym fundacji oraz projekty pod mecenatem firm przyniosły nam przychód 36.011 zł;
Mimo kilkunastu złożonych wniosków, nie otrzymaliśmy w 2018  r. żadnego grantu. 

Dzięki pozyskanym funduszom:
– zlecaliśmy nowe artykuły (w 2018 r. opublikowaliśmy 113 nowych artykułów);
– utrzymywaliśmy nasze skromne biuro (18 m2) i redakcję;
– utrzymywaliśmy i rozwijaliśmy portal;
– stworzyliśmy projekt Muzeum w Liceum;
– tworzymy Muzeanę – bardzo wymagający i zaawansowany już projekt, który powstaje dzięki wsparciu technologicznemu firmy Vescom. Przewidujemy ukończenie projektu na początku 2020 r.;

Wszystko to nie byłoby możliwe bez Waszego wsparcia oraz wsparcia naszych wolontariuszy, którzy są bardzo zaangażowani w projekty Fundacji.

25 thoughts on “Wesprzyj naszą działalność

 1. no cuz malarstwem zajmuje się od niedawna tj. od 10-tego roku zycia a już wkrótce huknie mi 70-tka.Te lata tak mi przeleciały szybko ze ciagle mi się wydawalo
  ze mam skończone 20.18 w zwyz odpowiadaly z rozbawieniem i uśmiechem jak glosno robilem komentarz na temat ich urody,damy w swoim wieku uważnie sluchaly
  a czas leciał.Czlowiek się uczy cale zycie.Ja STARAM ZATRZYMAC CZAS na moich obrazach i ten swiat z Seattle, Rzymu , Vancoover , Erbilu swego czasu,malenkiego
  Przeworska.Ciekawe sa wasze artykuly bardzo,doladowuje się nimi duchowo emocjonalnie i dydaktycznie.Ministerstwo Kultury mam nadzieje ze wykaze się wieksza
  kultura i zamiast slac miliony do jakiegoś tatusia w Toruniu moglo by podarować kilkadziesiąt stowek dla waszej jakze cennej działalności a torunska Najjasniejsza
  Panienka na pewno nie będzie miała nic przeciwko temu.Tym czasem ja jak ukoncze malowanie kopii Wjazd gen,Zajaczka do Lublina to wam cos podesle.Bo najpierw
  trzeba mieć żeby dawac.

 2. Ogromnie dziękuję za regularną dawkę piękna. Im dłużej funkcjonujemy w otaczającej rzeczywistości, tym bardziej potrzeba nam od niej oderwania i powrotu do źródeł. Czyli do sztuki. Tam, gdzie wszystko się odkrywa.

  • Prosimy o wiadomość na niezlasztuka.net/kontakt. Chwilowo nie działa nam sklep, ale jakoś pomożemy 🙂
   pozdrawiamy
   Asia&Dana

 3. Zrobiłam zlecenie stałe na 15 zł.
  Podoba mi się Wasza inicjatywa, w liceum mojego syna widziałam wystawę z cyklu Muzeum w Liceum, a artykuły o malarzach czytam regularnie.
  Wielka szkoda,że nie otrzymujecie wsparcia z naszych podatków w formie grantu czy dotacji.
  Ministerstwu Kultury na kulturze nie zależy.
  Pozdrawiam.

  • Dziękujemy ogromnie Pani Bożeno, cieszymy się z tak pozytywnego odbioru projektu Muzeum w Liceum 🙂 z Państwa pomocą możemy go realizować!
   pozdrawiam serdecznie
   Joanna i Dana

 4. Tak jak obiecałem – wsparłem działalność Fundacji promocji sztuki „Niezła Sztuka” na razie jednorazowym datkiem. Myślę, że kwota, którą uiściłem na pierwszy raz wystarczy. Nie oczekuję, że dzięki wsparciu z mojej strony nadesłany wczoraj przeze mnie artykuł będzie wcześniej opublikowany, jednakże zależy mi ogromnie, by działalność Fundacji z braku środków finansowych nie upadła.

  • Dziękujemy z całego serca Panie Bartku 🙂 Artykuł już siedzi w poczekalni, pewnie ze 2 tygodnie się zejdzie, bo edycja itp. Ale opublikujemy na pewno.

  • Dziękuję za bardzo piękne i ciekawe artykuły. Właśnie obejrzałam Straż nocną w Rijksmuseum i znalazłam tu piękne objaśnienia. Przelewam więc małe wsparcie na Wasze działania. A ministerstwu kultury życzę więcej…. kultury i lepszego rozeznania w przyznawania grantów.
   Pozdrawiam serdecznie

   • Pani Aniu dziękujemy pięknie, to dla nas bardzo wzruszające, że w towarzystwie Rembrandta sięgacie Państwo po nasze teksty 🙂 Dziękujemy za wsparcie. Ściskamy. Dana i Asia

 5. PS. Wojtka Grzymałę znam od wielu lat ( cysternę wódki razem wypiliśmy), choć też od wielu lat nie mamy ze sobą kontaktu. „Czuło” się w niem wielkiego artystę . Komuna zabijała jego talent. Ale i tak się obronił. Świetny artykuł.

  pzpr
  CMNK

 6. A dla mnie Wasze artykuły są inspiracją do dalszych, samodzielnych poszukiwań. Dlatego postanowiłam Wam wpłacać pięć złotych za każdym razem, kiedy tu znajdę pomysł na kolejny obraz, któremu mogłabym się przyjrzeć bliżej.

  • Dziękujemy bardzo 🙂 To dzięki Państwa wsparciu powstają artykuły i każda taka wpłata jest dla nas bardzo ważna. Pozdrawiamy ciepło.

 7. Czy można wesprzeć Fundację „z ręki do ręki”? Tak wolę, i jak mam – to dam, nie w formie stałej? Mariusz

  • Oczywiście, każda pomoc mile widziana. Podane jest konto można jednorazowy przelew. To dla nas bardzo dużo znaczy.

 8. Szanowne Panie,
  Treść i oprawa graficzna artykułu o Konstantym Laszczce jest profesjonalna i interesujaca. Jestem zachwycona poziomem portalu. Gratuluję. Niestety jeśli ktoś chciałby wysłuchać tekst, głos lektora rudny do zaakceptowania. Piszę delikatnie.

  • Dziękujemy za ten głos. Cały czas staramy się poprawiać jakość podcastów. 🙂 pozdrawiamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *