O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Van Gogh i Słoneczniki, czyli kolorowe skarpetki nie do paryPotrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas »

Dotąd dwie różne skarpetki nie do pary kojarzyły się trudnym porankiem, kiedy zaspani ubieramy je w takiej konfiguracji przez przypadek i w ciągu dnia z zakłopotaniem odkrywamy swoją pomyłkę. A gdyby tak zrobić z tego wybór i styl życia?

fot. manymornings.com

Okazuje się, że skarpetki nie muszą być nudne. Mogą opowiadać ciekawe historie. A kiedy ich tematem jest SZTUKA, to już jesteśmy zainteresowane takimi skarpetkami i my. Pablo Picasso, Frida Kahlo, Salvador Dalí i Vincent van Gogh to bohaterowie najnowszej kolekcji Art Socks od Many Mornings.

True Vincent Many Mornings skarpetki, Niezła sztuka

fot. manymornings.com

Każda para skarpetek z tej kolekcji to chyba najkrótsza na świecie opowieść z dziedziny historii sztuki, bo ten komiks ma zaledwie dwa rysunki. To jednak wystarczy, żeby uchwycić istotę i zaciekawić sztuką.

Piccasocks Many Mornings skarpetki, Niezła sztuka

fot. manymornings.com

Pewnie będziecie zdziwieni, że firma, która za tym stoi – Many Mornings jest polską marką, a nawet więcej są naszymi ziomalami z  Łodzi, no dobra z  Aleksandrowa Łódzkiego, ale to przecież tuż tuż.

Chłopaki z Many Mornings – Adrian i Maciek – odważyli się z ekstrawagancji zrobić swój znak rozpoznawczy i z rodzinnego biznesu, który chylił się ku upadkowi dzięki fajnym pomysłom i fajnemu designowi stworzyli skarpetki tak unikatowe, że podbijają serca nie tylko odbiorców w Polsce, jak i na świecie.

fot. manymornings.com

Cudownie kreatywną kampanię Art Socks – Many Mornings stworzyło zupełnie analogowo, wykorzystując do tego piękne, kartonowe tła i… własne nogi 🙂

Feel Frida Many Mornings skarpetki, Niezła sztuka

fot. manymornings.com

Do tego mają dobre serducha i dzielą się swoim sukcesem z potrzebującymi. Przekazywali swoje skarpety dzieciakom z domów dziecka i bezdomnym, szyli ze skarpet zabawki dla szpitali.

fot. manymornings.com

A obecnie z każdej sprzedanej pary 5% przeznaczają na cele charytatywne. Angażują się w ważne problemy, nie jest im obojętny los chorych dzieci czy porzuconych zwierzaków. Dlatego wspierają organizacje działające w tym obszarze, a każdy kupujący razem z nimi dokłada cegiełkę do pozytywnej zmiany.

Ilu_bee

wwwfacebookinstagram


Dziękujemy Ci, że czytasz nasze artykuły. Właśnie z myślą o takich cudownych osobach jak Ty je tworzymy. Osobach, których nie przerażają długie artykuły, które lubią czytać i doceniają nasze publikacje. Wszystko, co widzisz na portalu jest dostępne bezpłatnie, a ponieważ wkładamy w to dużo serca i pracy, to również zajmuje nam to sporo czasu. Nie mamy na prowadzenie portalu grantu ani pomocy żadnej instytucji. Bez Waszych darowizn nie będziemy miały funduszy na publikacje. Dlatego Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli lubisz czytać niezłosztukowe artykuły – wesprzyj nas. Nawet niewielka kwota ma ogromne znaczenie. Zwłaszcza teraz potrzebujemy Twojej pomocy bardziej niż kiedykolwiek.
Dziękujemy Ci bardzo, Asia i Dana, założycielki Fundacji Niezła sztukaPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni. Nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Niezła Sztuka?
Czytam. Lubię. Wspieram.
Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »