O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Van Gogh i Słoneczniki, czyli kolorowe skarpetki nie do paryPotrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas »

Dotąd dwie różne skarpetki nie do pary kojarzyły się trudnym porankiem, kiedy zaspani ubieramy je w takiej konfiguracji przez przypadek i w ciągu dnia z zakłopotaniem odkrywamy swoją pomyłkę. A gdyby tak zrobić z tego wybór i styl życia?

fot. manymornings.com

Okazuje się, że skarpetki nie muszą być nudne. Mogą opowiadać ciekawe historie. A kiedy ich tematem jest SZTUKA, to już jesteśmy zainteresowane takimi skarpetkami i my. Pablo Picasso, Frida Kahlo, Salvador Dalí i Vincent van Gogh to bohaterowie najnowszej kolekcji Art Socks od Many Mornings.

True Vincent Many Mornings skarpetki, Niezła sztuka

fot. manymornings.com

Każda para skarpetek z tej kolekcji to chyba najkrótsza na świecie opowieść z dziedziny historii sztuki, bo ten komiks ma zaledwie dwa rysunki. To jednak wystarczy, żeby uchwycić istotę i zaciekawić sztuką.

Piccasocks Many Mornings skarpetki, Niezła sztuka

fot. manymornings.com

Pewnie będziecie zdziwieni, że firma, która za tym stoi – Many Mornings jest polską marką, a nawet więcej są naszymi ziomalami z  Łodzi, no dobra z  Aleksandrowa Łódzkiego, ale to przecież tuż tuż.

Chłopaki z Many Mornings – Adrian i Maciek – odważyli się z ekstrawagancji zrobić swój znak rozpoznawczy i z rodzinnego biznesu, który chylił się ku upadkowi dzięki fajnym pomysłom i fajnemu designowi stworzyli skarpetki tak unikatowe, że podbijają serca nie tylko odbiorców w Polsce, jak i na świecie.

fot. manymornings.com

Cudownie kreatywną kampanię Art Socks – Many Mornings stworzyło zupełnie analogowo, wykorzystując do tego piękne, kartonowe tła i… własne nogi 🙂

Feel Frida Many Mornings skarpetki, Niezła sztuka

fot. manymornings.com

Do tego mają dobre serducha i dzielą się swoim sukcesem z potrzebującymi. Przekazywali swoje skarpety dzieciakom z domów dziecka i bezdomnym, szyli ze skarpet zabawki dla szpitali.

fot. manymornings.com

A obecnie z każdej sprzedanej pary 5% przeznaczają na cele charytatywne. Angażują się w ważne problemy, nie jest im obojętny los chorych dzieci czy porzuconych zwierzaków. Dlatego wspierają organizacje działające w tym obszarze, a każdy kupujący razem z nimi dokłada cegiełkę do pozytywnej zmiany.

Ilu_bee

wwwfacebookinstagramPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *