O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Helmut Newton. Piękno i bestiaPotrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas »

Helmut Newton. Piękno i bestia to dokument o jednym z najbardziej znanych fotografów mody, wizjonerze, który zrewolucjonizował sposób patrzenia na kobiecą nagość.

Helmut Newton, fotograf, kobiety, Niezła Sztuka

Helmut Newton, Materiały prasowe/Best Film

Nakręcony przez Gero von Boehma film opowiada o życiu Newtona – od lat dziecięcych aż po okres jego największych artystycznych sukcesów.  Reżyser próbował znaleźć odpowiedź na pytanie, kim naprawdę był Newton. Geniuszem? Skandalistą? A może prowokatorem?

Helmut Newton, fotograf, Niezła Sztuka

Helmut Newton, Materiały prasowe/Best Film

Helmut Newton. Piękno i bestia pozwala nam lepiej poznać osobę, która stworzyła najbardziej znane akty w historii fotografii. Film miał prapremierę w Polsce  we wrześniu w trakcie  festiwalu Millennium Docs Against Gravity, a już wkrótce (13 listopada) trafi do kin.Portal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni. Nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Niezła Sztuka?
Czytam. Lubię. Wspieram.
Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »