O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Helmut Newton. Piękno i bestiaPrzekaż nam 1.5%. Wesprzyj naszą edukacyjną misję »

Helmut Newton. Piękno i bestia to dokument o jednym z najbardziej znanych fotografów mody, wizjonerze, który zrewolucjonizował sposób patrzenia na kobiecą nagość.

Helmut Newton, fotograf, kobiety, Niezła Sztuka

Helmut Newton, Materiały prasowe/Best Film

Nakręcony przez Gero von Boehma film opowiada o życiu Newtona – od lat dziecięcych aż po okres jego największych artystycznych sukcesów.  Reżyser próbował znaleźć odpowiedź na pytanie, kim naprawdę był Newton. Geniuszem? Skandalistą? A może prowokatorem?

Helmut Newton, fotograf, Niezła Sztuka

Helmut Newton, Materiały prasowe/Best Film

Helmut Newton. Piękno i bestia pozwala nam lepiej poznać osobę, która stworzyła najbardziej znane akty w historii fotografii. Film miał prapremierę w Polsce  we wrześniu w trakcie  festiwalu Millennium Docs Against Gravity, a już wkrótce (13 listopada) trafi do kin.


fleuron niezła sztuka pipsztok

Dziękujemy Ci, że czytasz nasze artykuły. Właśnie z myślą o takich cudownych osobach jak Ty je tworzymy. Osobach, które lubią czytać i doceniają nasze publikacje. Wszystko, co widzisz na portalu jest dostępne bezpłatnie, a ponieważ wkładamy w to dużo serca i pracy, to również zajmuje nam to sporo czasu. Nie mamy na prowadzenie portalu grantu ani pomocy żadnej instytucji. Bez Waszych darowizn nie będziemy miały funduszy na publikacje. Dlatego Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli lubisz czytać niezłosztukowe artykuły – wesprzyj nas.
Dziękujemy Ci bardzo, Joanna i Dana, założycielki Fundacji Niezła sztukaPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Publikacje finansowane są głównie dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *