O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

XIII edycja Konkursu Fotograficznego „Potęga Łodzi – Power of Łódź”Potrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas »

konkurs fotograficzny potęga łodziFundacja Ulicy Piotrkowskiej ogłasza XIII edycję Konkursu Fotograficznego „Potęga Łodzi – Power of Łódź”. Jak co roku konkurs organizowany jest przy wsparciu Biura Architekta Miasta Urzędu Miasta Łodzi.

Fotografie nagrodzone i wyróżnione w minionych edycjach konkursu zostały opublikowane w czterech albumach o tym samym co konkurs tytule. Łącznie było to ponad 900 fotografii Łodzi wykonanych przez Łodzian w różnym wieku – artystów fotografii i amatorów. Łączy je wszystkie ten sam pozytywny i przyjazny stosunek do miasta, jego dziedzictwa, architektury, detali i klimatów, zarówno tych, które są powszechnie uznane za ważne dla naszej wspólnej tożsamości i tych mało znanych, odkrywanych wrażliwymi i życzliwym okiem.

Fundacja zaprasza wszystkich, którzy chcieliby odnaleźć swoją pracę w kolejnym, piątym albumie „Potęga Łodzi”. Nagrodzone i wyróżnione w konkursie prace uzyskują gwarancję publikacji, ale szansę mają także fotografie zakwalifikowane do prezentacji na wystawie już w maju tego roku w Galerii ŁTF (Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne). Udział w wystawie także jest wyróżnieniem.


Harmonogram Konkursu:

10.04.2019 – 7.05.2019 – składanie prac konkursowych oraz kart zgłoszenia
21.05.2019 — 3.06.2019 – wystawa prac konkursowych w Galerii Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego
22.05.2019 – ogłoszenie wyników Konkursu w Galerii Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia dostępne na piotrkowska.pl » Portal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni. Nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Niezła Sztuka?
Czytam. Lubię. Wspieram.
Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »