O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

#ZostanWDomu #PoczytajOSztuce Niezła Sztuka i Jetline, czyli akcja CSR promująca polską sztukęPotrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas »

Ruszyła nasza wspólna akcja z firmą Jetline. Mamy wielką przyjemność wspólnie realizować kampanię CSRową, promującą polską sztukę w przestrzeni miejskiej. Firma Jetline jest jedną z najdłużej działających i najbardziej doświadczonych firm, zajmujących się reklamą outdoorową, dlatego bardzo się cieszymy, że zdecydowali się wesprzeć naszą Fundację.

Na ponad 100 nośnikach reklamowych umieszczonych w przestrzeni publicznej w Warszawie, przez 3 miesiące będą emitowane spoty zachęcające do pozostania w domu i fajnego spędzenia czasu, czytając o polskich artystach. #ZostanWDomu #PoczytajOSztuce

csr, jetline, muzeum w liceum, niezła sztuka

Na portalu niezlasztuka.net dostępnych jest ponad 1000 artykułów na temat arcydzieł światowej i polskiej sztuki. Artykuły są dostępne bezpłatnie, dla każdego. Są to treści pisane przez specjalistów – historyków sztuki, kuratorów muzealnych, ale w sposób przystępny i ciekawy. Każdy znajdzie coś dla siebie.

csr, jetline, muzeum w liceum, niezła sztuka

Do czytania zapraszają bezpośrednio sami artyści jak Olga Boznańska, Anna Bilińska Bohdanowicz, Stanisław Wyspiański czy Jacek Malczewski. W animacjach możemy zobaczyć ich portrety z największych polskich muzeów – Muzeum Narodowego w Warszawie i Muzeum Narodowego w Krakowie. Bardzo się cieszymy z tej akcji ponieważ nie tylko promuje ona treści edukacyjne na temat polskiej sztuki z naszego portalu, dzieła muzealne i polskich artystów, ale również w tym trudnym czasie zachęca do pozostania w domu. A przy tym wykorzystania tego czasu w konstruktywny i kreatywny sposób – zatapiając się w świat sztuki.

csr, jetline, muzeum w liceum, niezła sztuka

csr, jetline, muzeum w liceum, niezła sztuka

csr, jetline, muzeum w liceum, niezła sztuka

Jetline – dziękujemy!Portal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni. Nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.

Wesprzyj »2 thoughts on “#ZostanWDomu #PoczytajOSztuce Niezła Sztuka i Jetline, czyli akcja CSR promująca polską sztukę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Niezła Sztuka?
Czytam. Lubię. Wspieram.
Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »