O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

#ZostanWDomu #PoczytajOSztuce Niezła Sztuka i Jetline, czyli akcja CSR promująca polską sztukęPrzekaż nam 1.5%. Wesprzyj naszą edukacyjną misję »

Ruszyła nasza wspólna akcja z firmą Jetline. Mamy wielką przyjemność wspólnie realizować kampanię CSRową, promującą polską sztukę w przestrzeni miejskiej. Firma Jetline jest jedną z najdłużej działających i najbardziej doświadczonych firm, zajmujących się reklamą outdoorową, dlatego bardzo się cieszymy, że zdecydowali się wesprzeć naszą Fundację.

Na ponad 100 nośnikach reklamowych umieszczonych w przestrzeni publicznej w Warszawie, przez 3 miesiące będą emitowane spoty zachęcające do pozostania w domu i fajnego spędzenia czasu, czytając o polskich artystach. #ZostanWDomu #PoczytajOSztuce

csr, jetline, muzeum w liceum, niezła sztuka

Na portalu niezlasztuka.net dostępnych jest ponad 1000 artykułów na temat arcydzieł światowej i polskiej sztuki. Artykuły są dostępne bezpłatnie, dla każdego. Są to treści pisane przez specjalistów – historyków sztuki, kuratorów muzealnych, ale w sposób przystępny i ciekawy. Każdy znajdzie coś dla siebie.

csr, jetline, muzeum w liceum, niezła sztuka

Do czytania zapraszają bezpośrednio sami artyści jak Olga Boznańska, Anna Bilińska Bohdanowicz, Stanisław Wyspiański czy Jacek Malczewski. W animacjach możemy zobaczyć ich portrety z największych polskich muzeów – Muzeum Narodowego w Warszawie i Muzeum Narodowego w Krakowie. Bardzo się cieszymy z tej akcji ponieważ nie tylko promuje ona treści edukacyjne na temat polskiej sztuki z naszego portalu, dzieła muzealne i polskich artystów, ale również w tym trudnym czasie zachęca do pozostania w domu. A przy tym wykorzystania tego czasu w konstruktywny i kreatywny sposób – zatapiając się w świat sztuki.

csr, jetline, muzeum w liceum, niezła sztuka

csr, jetline, muzeum w liceum, niezła sztuka

csr, jetline, muzeum w liceum, niezła sztuka

Jetline – dziękujemy!


fleuron niezła sztuka pipsztok

Dziękujemy Ci, że czytasz nasze artykuły. Właśnie z myślą o takich cudownych osobach jak Ty je tworzymy. Osobach, które lubią czytać i doceniają nasze publikacje. Wszystko, co widzisz na portalu jest dostępne bezpłatnie, a ponieważ wkładamy w to dużo serca i pracy, to również zajmuje nam to sporo czasu. Nie mamy na prowadzenie portalu grantu ani pomocy żadnej instytucji. Bez Waszych darowizn nie będziemy miały funduszy na publikacje. Dlatego Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli lubisz czytać niezłosztukowe artykuły – wesprzyj nas.
Dziękujemy Ci bardzo, Joanna i Dana, założycielki Fundacji Niezła sztukaPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Publikacje finansowane są głównie dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni.

Wesprzyj »2 thoughts on “#ZostanWDomu #PoczytajOSztuce Niezła Sztuka i Jetline, czyli akcja CSR promująca polską sztukę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *