O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Van Gogh skradziony!Przekaż nam 1.5%. Wesprzyj naszą edukacyjną misję »

Dotarły do nas bardzo smutne wieści. Obraz Vincenta van Gogha Ogród przy plebanii w Nuenen wiosną z 1884 roku został skradziony z  muzeum Singer Laren. Do kradzieży doszło w niedzielę. Placówka była zamknięta w związku z epidemią koronawirusa. Stałym miejscem ekspozycji tego dzieła Van Gogha było Muzeum  Groninger, z którego obraz został wypożyczony z na wystawę czasową.

Vincent van Gogh, Ogród przy plebanii w Nuenen wiosną, skradziony van gogh, Niezła sztuka

Vincent van Gogh, Ogród przy plebanii w Nuenen wiosną | 1884

via  www.groningermuseum.nl

 


fleuron niezła sztuka pipsztok

Dziękujemy Ci, że czytasz nasze artykuły. Właśnie z myślą o takich cudownych osobach jak Ty je tworzymy. Osobach, które lubią czytać i doceniają nasze publikacje. Wszystko, co widzisz na portalu jest dostępne bezpłatnie, a ponieważ wkładamy w to dużo serca i pracy, to również zajmuje nam to sporo czasu. Nie mamy na prowadzenie portalu grantu ani pomocy żadnej instytucji. Bez Waszych darowizn nie będziemy miały funduszy na publikacje. Dlatego Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli lubisz czytać niezłosztukowe artykuły – wesprzyj nas.
Dziękujemy Ci bardzo, Joanna i Dana, założycielki Fundacji Niezła sztukaPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Publikacje finansowane są głównie dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *