O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Website For Art, czyli inicjatywa dla artystów – strona internetowa za obrazPrzekaż nam 1.5%. Wesprzyj naszą edukacyjną misję »

Jeśli jesteś artystką lub artystą i potrzebujesz strony internetowej, która pozwoli Ci dotrzeć do szerszego grona odbiorców to może zainteresuje Cię Projekt Website For Art, czyli Strona za sztukę. To inicjatywa zapoczątkowana przez  Dawida Tumińskiego, która ma za zadanie wesprzeć artystów w promocji w internecie – dzięki nowoczesnej stronie internetowej pomóc w stworzeniu profesjonalnego wizerunku i dotarciu do większej liczby klientów i miłośników  twórczości danego artysty.

Jak to zwykle bywa, artyści nie mogą sobie pozwolić na stworzenie profesjonalnej strony, tu jednak mogą skorzystać z nietypowej waluty i wymienić swój obraz na profesjonalną witrynę i wsparcie w jej konfiguracji.

Website for art

Website for art

Projekt już działa, pierwsze strony są w fazie przygotowania – jak to wygląda można zobaczyć na przykładzie strony  Aleksandra Żywieckiego.

Aleksander Żywiecki

Aleksander Żywiecki

Aleksander Żywiecki

Aleksander Żywiecki

Aleksander Żywiecki

Aleksander Żywiecki


Dziękujemy Ci, że czytasz nasze artykuły. Właśnie z myślą o takich cudownych osobach jak Ty je tworzymy. Osobach, które lubią czytać i doceniają nasze publikacje. Wszystko, co widzisz na portalu jest dostępne bezpłatnie, a ponieważ wkładamy w to dużo serca i pracy, to również zajmuje nam to sporo czasu. Nie mamy na prowadzenie portalu grantu ani pomocy żadnej instytucji. Bez Waszych darowizn nie będziemy miały funduszy na publikacje. Dlatego Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli lubisz czytać niezłosztukowe artykuły – wesprzyj nas.
Dziękujemy Ci bardzo, Joanna i Dana, założycielki Fundacji Niezła sztukaPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Publikacje finansowane są głównie dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *