O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Website For Art, czyli inicjatywa dla artystów – strona internetowa za obrazPotrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas »

Jeśli jesteś artystką lub artystą i potrzebujesz strony internetowej, która pozwoli Ci dotrzeć do szerszego grona odbiorców to może zainteresuje Cię Projekt Website For Art, czyli Strona za sztukę. To inicjatywa zapoczątkowana przez  Dawida Tumińskiego, która ma za zadanie wesprzeć artystów w promocji w internecie – dzięki nowoczesnej stronie internetowej pomóc w stworzeniu profesjonalnego wizerunku i dotarciu do większej liczby klientów i miłośników  twórczości danego artysty.

Jak to zwykle bywa, artyści nie mogą sobie pozwolić na stworzenie profesjonalnej strony, tu jednak mogą skorzystać z nietypowej waluty i wymienić swój obraz na profesjonalną witrynę i wsparcie w jej konfiguracji.

Website for art

Website for art

Projekt już działa, pierwsze strony są w fazie przygotowania – jak to wygląda można zobaczyć na przykładzie strony  Aleksandra Żywieckiego.

Aleksander Żywiecki

Aleksander Żywiecki

Aleksander Żywiecki

Aleksander Żywiecki

Aleksander Żywiecki

Aleksander ŻywieckiPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni. Nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Niezła Sztuka?
Czytam. Lubię. Wspieram.
Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »