O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Retro Klaps – czyli 30-minutowe adaptacje filmowe lekturPrzekaż nam 1.5%. Wesprzyj naszą edukacyjną misję »

retroklaps2

Angelika Borchmann wraz z Mateuszem Dettlaff stworzyli niedawno projekt Retro-Klaps polegający na adaptacji lektur w limicie czasowym do 30 minut. Projekt ten ma na celu wskrzeszenie powieści znanych autorów i tchnięcie w nie świeżego, młodego spojrzenia. Duet obecnie stworzył już pierwszą, pilotażową adaptację noweli Bolesława Prusa pt: „Kamizelka”, którą niebawem będzie można oglądać na platformie YouTube. Ich postępy można śledzić na bieżąco na Facebooku pod nazwą „Retro-klaps” >>.

Zobacz zwiastun >>


fleuron niezła sztuka pipsztok

Dziękujemy Ci, że czytasz nasze artykuły. Właśnie z myślą o takich cudownych osobach jak Ty je tworzymy. Osobach, które lubią czytać i doceniają nasze publikacje. Wszystko, co widzisz na portalu jest dostępne bezpłatnie, a ponieważ wkładamy w to dużo serca i pracy, to również zajmuje nam to sporo czasu. Nie mamy na prowadzenie portalu grantu ani pomocy żadnej instytucji. Bez Waszych darowizn nie będziemy miały funduszy na publikacje. Dlatego Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli lubisz czytać niezłosztukowe artykuły – wesprzyj nas.
Dziękujemy Ci bardzo, Joanna i Dana, założycielki Fundacji Niezła sztukaPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Publikacje finansowane są głównie dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *