O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

2 Międzynarodowe Biennale Sztuki Via CarpatiaPotrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas »

2 Międzynarodowe Biennale Sztuki Via Carpatia, organizowane przez IMO Galerię w Starym Sączu, adresowane jest do artystów do 45 roku życia.

Zapraszamy do przesyłania swoich zgłoszeń twórców z rejonów związanych z Via Carpatia na terenie Łotwy, Litwy, Ukrainy, Polski, Słowacji, Węgier, Rumunii, Serbii, Kosowa, Bułgarii, Północnej Macedonii i Grecji. Przyjmujemy prace wykonane w technikach klasycznych i nowych, z wyłączeniem obrazów generowanych przez sztuczną inteligencję. Termin zgłaszania cyfrowych reprodukcji prac: 01 sierpnia – 30 września 2023 na adres [email protected].

Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie https://imogaleria.pl/biennale-via-carpatia/. Przewidywana suma nagród wynosi 38 000 zł oraz honoraria (300 zł) dla wszystkich 45 artystów zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej. Mottem wiodącym tegorocznej edycji jest tytuł wiersza Piosenka o końcu świata Czesława Miłosza.


Dziękujemy Ci, że czytasz nasze artykuły. Właśnie z myślą o takich cudownych osobach jak Ty je tworzymy. Osobach, które lubią czytać i doceniają nasze publikacje. Wszystko, co widzisz na portalu jest dostępne bezpłatnie, a ponieważ wkładamy w to dużo serca i pracy, to również zajmuje nam to sporo czasu. Nie mamy na prowadzenie portalu grantu ani pomocy żadnej instytucji. Bez Waszych darowizn nie będziemy miały funduszy na publikacje. Dlatego Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli lubisz czytać niezłosztukowe artykuły – wesprzyj nas.
Dziękujemy Ci bardzo, Joanna i Dana, założycielki Fundacji Niezła sztukaPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *