O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Historie Mona LizyPotrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas na PATRONITE »

Piotr Barsony w Historiach Mona Lizy zaprasza nas do niezwykłego muzeum: impresjonizm, fowizm, kubizm, ekspresjonizm, surrealizm, minimalizm… Monet, Gauguin, Cèzanne, Picasso, Dali, Bacon, Pollock, Warhol, Basquiat… Wszyscy tu są ze swoimi portretami Mona Lizy!

Barsony jest naszym przewodnikiem. W prosty sposób opowiada, kim byli wielcy malarze i na czym polegał ich styl. To właśnie Barsony namalował te obrazy tak, jakby to zrobili artyści, o których opowiada. Efekt jest niezwykły! Historie Mona Lizy to świetne wprowadzenie do sztuki współczesnej i nowoczesnej. Książka dla dzieci (od 10. roku życia) i dorosłych.


mona liza

Piotr Barsony

Historie Mona Lizy

Wydawnictwo Muchomor
Warszawa 2015


Portal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni. Nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.

Wesprzyj »


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *ns-wspieram-post

Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »