O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Mapa Sztuki – znajdź ciekawe miejsca w Twojej okolicyPotrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas »

Ponad pół roku temu uruchomiliśmy na portalu Mapę Sztuki », dzięki której łatwo znajdziesz obiekt lub wydarzenie, które Cię interesuje. Aktualnie baza zawiera ponad 160 instytucji kultury, a wciąż dodajemy kolejne wspaniałe miejsca, które bezwzględnie warto odwiedzić 🙂

mapa sztuki mapa muzeów

Mapa sztuki: mapa.niezlasztuka.net

Na Mapie Sztuki znajdziesz m.in.: Muzea, Galerie, Domy aukcyjne, Teatry, aktualne wydarzenia kulturalne: wystawy, spektakle, koncerty, aukcje i festiwale, a także wskazówki jak do nich dotrzeć.

Naszą Mapę zaprojektowaliśmy tak, aby była ona estetyczna i prosta w obsłudze – sprawdźcie sami!


Dziękujemy Ci, że czytasz nasze artykuły. Właśnie z myślą o takich cudownych osobach jak Ty je tworzymy. Osobach, które lubią czytać i doceniają nasze publikacje. Wszystko, co widzisz na portalu jest dostępne bezpłatnie, a ponieważ wkładamy w to dużo serca i pracy, to również zajmuje nam to sporo czasu. Nie mamy na prowadzenie portalu grantu ani pomocy żadnej instytucji. Bez Waszych darowizn nie będziemy miały funduszy na publikacje. Dlatego Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli lubisz czytać niezłosztukowe artykuły – wesprzyj nas.
Dziękujemy Ci bardzo, Joanna i Dana, założycielki Fundacji Niezła sztukaPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *