O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

The Art of Banksy. Without Limits – prace Banksy’ego po raz pierwszy w Polsce!Przekaż nam 1.5%. Wesprzyj naszą edukacyjną misję »

Międzynarodowa wystawa The Art of Banksy. Without Limits już niedługo zawita do Warszawy! W stolicy będzie można ją odwiedzać od 12 lutego  do 11 kwietnia 2021 roku w Centrum Praskim Koneser. Na zwiedzających będzie czekać ponad 100 oryginalnych prac artysty (instalacji, rzeźb, fotografii i wielu innych).


W Warszawie zaprezentowane zostaną najbardziej popularne dzieła Banksy’ego takie jak: Girl with Balloon, Pulp Fiction, Bomb Hugger czy Flower Thrower. Wcześniej miłośnicy tajemniczego artysty mogli zobaczyć tę wystawę m.in.: w Istambule, Amsterdamie, Paryżu, Berlinie, Wiedniu, Antwerpii oraz Budapeszcie.

Banksy w Polsce, wystawa Banky'ego w Polsce, Banksy Centrum Praskie Koneser, Niezła sztuka

fot. materiały organizatora

Banksy to prawdopodobnie najważniejszy twórca street artu naszych czasów. Jego tożsamość pozostaje tajemnicą, co dodatkowo zwiększa zainteresowanie jego dziełami i pobudza wyobraźnie odbiorców i mediów, którzy chcieliby odkryć, kim jest autor znanych na całym świecie graffiti.

banksy, wystawa, warszawa, niezła sztuka

Wydarzenie na facebooku »Portal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Publikacje finansowane są głównie dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *