O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Niezła sztuka i Jetline w KrakowiePotrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas »

Kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy wspólną kampanię csrową z firmą Jetline. Na wyświetlaczach w Warszawie pokazywaliśmy dzieła z Muzeum Narodowego  i zachęcaliśmy do czytania artykułów o polskich malarzach na portalu Fundacji, co pozwoli poznać sekrety polskiej sztuki przed wizytą w muzeum.

niezła sztuka, jetline, csr, mnk, muzeum,

Obecnie poszerzamy wspólną akcję na Kraków. W przestrzeni miejskiej będzie można zobaczyć nasze spoty zachęcające do zapoznania się artykułami na temat dzieł z Muzeum Narodowego w Krakowie.

niezła sztuka, jetline, csr, mnk, muzeum,

Muzeum Narodowe w Krakowie

 


sklep.niezlasztuka.net

sklep.niezlasztuka.net

Dziękujemy Ci, że czytasz nasze artykuły. Właśnie z myślą o takich cudownych osobach jak Ty je tworzymy. Osobach, które lubią czytać i doceniają nasze publikacje. Wszystko, co widzisz na portalu jest dostępne bezpłatnie, a ponieważ wkładamy w to dużo serca i pracy, to również zajmuje nam to sporo czasu. Nie mamy na prowadzenie portalu grantu ani pomocy żadnej instytucji. Bez Waszych darowizn nie będziemy miały funduszy na publikacje. Dlatego Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli lubisz czytać niezłosztukowe artykuły – wesprzyj nas.
Dziękujemy Ci bardzo, Joanna i Dana, założycielki Fundacji Niezła sztukaPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *