O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Muzeum w Liceum w Katolickim LO im. o. Anastazego Pankiewicza w Łodzi



Potrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas »

Kolejną szkołą do której zawitała ekspozycja Muzeum w Liceum jest Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. o. Anastazego Pankiewicza w Łodzi. Otwarcie przypadło na dzień Edukacji Narodowej. Cała szkoła zgromadziła się na sali gimnastycznej, więc było bardzo uroczyście 🙂 Uczniowie przedstawili krótkie scenki teatralne, my opowiedziałyśmy troszkę o projekcie, a na koniec było uroczyste przecięcie wstęgi, wręczenie certyfikatu „Szkoła Przyjazna Sztuce” i wspólne zdjęcie! Mamy nadzieję, że projekt zainspiruje uczniów do odkrywania sztuki, a szkole dziękujemy za ciepłe przyjęcie 🙂

Muzeum w Liceum, Niezła sztuka

Katolickie LO im. o. A. Pankiewicza w Łodzi, fot. WFoto

Muzeum w Liceum, Niezła sztuka

Katolickie LO im. o. A. Pankiewicza w Łodzi, fot. WFoto

Muzeum w Liceum, Niezła sztuka

Katolickie LO im. o. A. Pankiewicza w Łodzi, fot. WFoto


Dziękujemy Ci, że czytasz nasze artykuły. Właśnie z myślą o takich cudownych osobach jak Ty je tworzymy. Osobach, których nie przerażają długie artykuły, które lubią czytać i doceniają nasze publikacje. Wszystko, co widzisz na portalu jest dostępne bezpłatnie, a ponieważ wkładamy w to dużo serca i pracy, to również zajmuje nam to sporo czasu. Nie mamy na prowadzenie portalu grantu ani pomocy żadnej instytucji. Bez Waszych darowizn nie będziemy miały funduszy na publikacje. Dlatego Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli lubisz czytać niezłosztukowe artykuły – wesprzyj nas. Nawet niewielka kwota ma ogromne znaczenie. Zwłaszcza teraz potrzebujemy Twojej pomocy bardziej niż kiedykolwiek.
Dziękujemy Ci bardzo, Asia i Dana, założycielki Fundacji Niezła sztuka



Portal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni. Nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.

Wesprzyj »



Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *




Niezła Sztuka?
Czytam. Lubię. Wspieram.
Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »