O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Muzeum w Liceum w Katolickim LO im. o. Anastazego Pankiewicza w ŁodziPrzekaż nam 1.5%. Wesprzyj naszą edukacyjną misję »

Kolejną szkołą do której zawitała ekspozycja Muzeum w Liceum jest Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. o. Anastazego Pankiewicza w Łodzi. Otwarcie przypadło na dzień Edukacji Narodowej. Cała szkoła zgromadziła się na sali gimnastycznej, więc było bardzo uroczyście 🙂 Uczniowie przedstawili krótkie scenki teatralne, my opowiedziałyśmy troszkę o projekcie, a na koniec było uroczyste przecięcie wstęgi, wręczenie certyfikatu „Szkoła Przyjazna Sztuce” i wspólne zdjęcie! Mamy nadzieję, że projekt zainspiruje uczniów do odkrywania sztuki, a szkole dziękujemy za ciepłe przyjęcie 🙂

Muzeum w Liceum, Niezła sztuka

Katolickie LO im. o. A. Pankiewicza w Łodzi, fot. WFoto

Muzeum w Liceum, Niezła sztuka

Katolickie LO im. o. A. Pankiewicza w Łodzi, fot. WFoto

Muzeum w Liceum, Niezła sztuka

Katolickie LO im. o. A. Pankiewicza w Łodzi, fot. WFoto


fleuron niezła sztuka pipsztok

Dziękujemy Ci, że czytasz nasze artykuły. Właśnie z myślą o takich cudownych osobach jak Ty je tworzymy. Osobach, które lubią czytać i doceniają nasze publikacje. Wszystko, co widzisz na portalu jest dostępne bezpłatnie, a ponieważ wkładamy w to dużo serca i pracy, to również zajmuje nam to sporo czasu. Nie mamy na prowadzenie portalu grantu ani pomocy żadnej instytucji. Bez Waszych darowizn nie będziemy miały funduszy na publikacje. Dlatego Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli lubisz czytać niezłosztukowe artykuły – wesprzyj nas.
Dziękujemy Ci bardzo, Joanna i Dana, założycielki Fundacji Niezła sztukaPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Publikacje finansowane są głównie dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *