O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Muzeum w Liceum w Katolickim LO im. Jana Pawła II w ŁodziPrzekaż nam 1.5%. Wesprzyj naszą edukacyjną misję »

Dziś miałyśmy przyjemność otworzyć projekt Muzeum w Liceum w kolejnej szkole! Tym razem ekspozycja trafiła do Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Łodzi. Bardzo się cieszymy bo to jedna z tych szkół, które z niecierpliwością czekały na realizację projektu tak jak i my 🙂 Cudowna kadra pedagogiczna, ciepła atmosfera i tłumnie zgromadzeni uczniowie – to dodaje nam skrzydeł! Dziękujemy ❤

Muzeum w Liceum, Niezła sztuka

Katolickie LO im. Jana Pawła II, fot. WFoto

Muzeum w Liceum, Niezła sztuka

Katolickie LO im. Jana Pawła II, fot. WFoto

Muzeum w Liceum, Niezła sztuka

Katolickie LO im. Jana Pawła II, fot. WFoto


Dziękujemy Ci, że czytasz nasze artykuły. Właśnie z myślą o takich cudownych osobach jak Ty je tworzymy. Osobach, które lubią czytać i doceniają nasze publikacje. Wszystko, co widzisz na portalu jest dostępne bezpłatnie, a ponieważ wkładamy w to dużo serca i pracy, to również zajmuje nam to sporo czasu. Nie mamy na prowadzenie portalu grantu ani pomocy żadnej instytucji. Bez Waszych darowizn nie będziemy miały funduszy na publikacje. Dlatego Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli lubisz czytać niezłosztukowe artykuły – wesprzyj nas.
Dziękujemy Ci bardzo, Joanna i Dana, założycielki Fundacji Niezła sztukaPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Publikacje finansowane są głównie dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *