O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Rafał NebelskiPotrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas »

Artysta o sobie:

Fotografia towarzyszyła mi od dziecka – ojciec był fotograficznym maniakiem i to on wprowadzał mnie w ten ciekawy świat, dla małego chłopca trochę tajemniczy i magiczny. I to poczucie obcowania z czymś niezwykłym zostało mi do dzisiaj. Zajmuję się fotografią. Kropka.

Nie znoszę podziałów w ramach tej dziedziny. Oczywiście istnieją specjalizacje. W moim przypadku raz fotografuję przyrodę, innym razem robię komercyjną sesję kulinarną, produktową bądź architektoniczną. To sprawia mi przyjemność, nie chcę się ograniczać. Gdy staję za aparatem, świat się zmienia – w głowie powstają obrazy, wyobraźnia pracuje na najwyższych obrotach. Mogę Ci opowiedzieć, jakiej tematyce jestem oddany bez reszty – krajobraz, natura, dzikie miejsca nietknięte stopą człowieka. Przyroda jest wyjątkowa i fascynująca, groźna i przyjazna zarazem. Zawsze zmienna, zawsze inna. Można ją przedstawiać bez opamiętania, wciąż na nowo. To się nigdy nie znudzi. Z drugiej strony dokument, reportaż – człowiek i jego emocje, wzloty i upadki. To wszystko fotografia! Jak jej nie kochać?


Galeria pracwww »

facebook »


Dziękujemy Ci, że czytasz nasze artykuły. Właśnie z myślą o takich cudownych osobach jak Ty je tworzymy. Osobach, których nie przerażają długie artykuły, które lubią czytać i doceniają nasze publikacje. Wszystko, co widzisz na portalu jest dostępne bezpłatnie, a ponieważ wkładamy w to dużo serca i pracy, to również zajmuje nam to sporo czasu. Nie mamy na prowadzenie portalu grantu ani pomocy żadnej instytucji. Bez Waszych darowizn nie będziemy miały funduszy na publikacje. Dlatego Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli lubisz czytać niezłosztukowe artykuły – wesprzyj nas. Nawet niewielka kwota ma ogromne znaczenie. Zwłaszcza teraz potrzebujemy Twojej pomocy bardziej niż kiedykolwiek.
Dziękujemy Ci bardzo, Asia i Dana, założycielki Fundacji Niezła sztukaPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni. Nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Niezła Sztuka?
Czytam. Lubię. Wspieram.
Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »