O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Rafał NebelskiPrzekaż nam 1.5%. Wesprzyj naszą edukacyjną misję »

Artysta o sobie:

Fotografia towarzyszyła mi od dziecka – ojciec był fotograficznym maniakiem i to on wprowadzał mnie w ten ciekawy świat, dla małego chłopca trochę tajemniczy i magiczny. I to poczucie obcowania z czymś niezwykłym zostało mi do dzisiaj. Zajmuję się fotografią. Kropka.

Nie znoszę podziałów w ramach tej dziedziny. Oczywiście istnieją specjalizacje. W moim przypadku raz fotografuję przyrodę, innym razem robię komercyjną sesję kulinarną, produktową bądź architektoniczną. To sprawia mi przyjemność, nie chcę się ograniczać. Gdy staję za aparatem, świat się zmienia – w głowie powstają obrazy, wyobraźnia pracuje na najwyższych obrotach. Mogę Ci opowiedzieć, jakiej tematyce jestem oddany bez reszty – krajobraz, natura, dzikie miejsca nietknięte stopą człowieka. Przyroda jest wyjątkowa i fascynująca, groźna i przyjazna zarazem. Zawsze zmienna, zawsze inna. Można ją przedstawiać bez opamiętania, wciąż na nowo. To się nigdy nie znudzi. Z drugiej strony dokument, reportaż – człowiek i jego emocje, wzloty i upadki. To wszystko fotografia! Jak jej nie kochać?


Galeria pracwww »

facebook »Portal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Publikacje finansowane są głównie dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *