O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

♫ ZapatrzeniePotrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas »

I stało się. Odważyliśmy się. Oto pierwszy podcast z fragmentem książki ukochanej przez nas pisarki – Joanny Pollakówny. Pomysł jest taki, żeby nagrywać dla was fragmenty najciekawszych, naszym zdaniem, książek, czasem nawet przed ich rynkową premierą. Jadąc samochodem, metrem czy rowerem będziecie mogli sobie posłuchać i zdecydować czy chcecie ją kupić czy nie. Podcast ten był nagrywany „chałupniczo”, ale seksowny głos nagrywającego, myślę, że wam zrekompensuje może nieidealną jakość dźwięku. Miłego słuchania.

„Patrzymy i nieważki ślad naszego wzroku nakłada się na nawarstwienia innych spojrzeń, które od pięciu wieków w uważnym zachwycie odczytywały te same kontury, badały stosunki barw, wgłębiały się  w sens ludnych scen. Te przeloty wpatrzeń – badaczy, pisarzy, miłośników sztuki – zostawiły niezmywalny ślad – nie, nie na powierzchni malowideł, ale w soczewkach naszych oczu, w konfiguracjach spojrzeń.”


 Pollakowna okladkaJoanna Pollakówna

Zapatrzenie

słowo/obraz terytoria
Gdańsk 2014Portal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni. Nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Niezła Sztuka?
Czytam. Lubię. Wspieram.
Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »