O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Spotkanie z kolekcjonerem Krzysztofem MusiałemPotrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas »

Muzeum KUL zaprasza na wyjątkowe spotkanie z kolekcjonerem Panem Krzysztofem Musiałem, właścicielem kolekcji sztuki polskiej, którą obecnie eksponuje w Muzeum KUL.

Muzeum KUL

Muzeum KUL, fot. Tomasz Koryszko

Spotkanie wraz z oprowadzaniem kuratorskim odbędzie się
w czwartek, 7 czerwca, o godz. 17.30 w Muzeum KUL.
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsca obowiązują zapisy pod nr tel. 81 445 40 29 lub mailowo: [email protected]

Będzie to niepowtarzalna okazja aby dowiedzieć się jak powstawała kolekcja, które dzieła są szczególne dla kolekcjonera oraz jakie historie się z nimi wiążą.

Więcej informacji >>


A my zapraszamy serdecznie do lektury cyklu dotyczącego kolekcji sztuki polskiej, który powstał we współpracy naszej Fundacji z Kolekcjonerem:

>> 10 arcydzieł z Kolekcji Krzysztofa Musiała <<

Będąc w Muzeum KUL pod wybranymi dziełami znajdziecie tabliczki z QR kodami, które odnoszą do artykułów na temat dzieł w wersji tekstowej i audio, przygotowanych przez naszą Fundację! Zapraszamy 🙂

tabliczki-musial


Dziękujemy Ci, że czytasz nasze artykuły. Właśnie z myślą o takich cudownych osobach jak Ty je tworzymy. Osobach, które lubią czytać i doceniają nasze publikacje. Wszystko, co widzisz na portalu jest dostępne bezpłatnie, a ponieważ wkładamy w to dużo serca i pracy, to również zajmuje nam to sporo czasu. Nie mamy na prowadzenie portalu grantu ani pomocy żadnej instytucji. Bez Waszych darowizn nie będziemy miały funduszy na publikacje. Dlatego Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli lubisz czytać niezłosztukowe artykuły – wesprzyj nas.
Dziękujemy Ci bardzo, Joanna i Dana, założycielki Fundacji Niezła sztukaPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *