O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Spotkanie z kolekcjonerem Krzysztofem MusiałemMuzeum KUL zaprasza na wyjątkowe spotkanie z kolekcjonerem Panem Krzysztofem Musiałem, właścicielem kolekcji sztuki polskiej, którą obecnie eksponuje w Muzeum KUL.

Muzeum KUL

Muzeum KUL, fot. Tomasz Koryszko

Spotkanie wraz z oprowadzaniem kuratorskim odbędzie się
w czwartek, 7 czerwca, o godz. 17.30 w Muzeum KUL.
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsca obowiązują zapisy pod nr tel. 81 445 40 29 lub mailowo: muzeum@kul.pl

Będzie to niepowtarzalna okazja aby dowiedzieć się jak powstawała kolekcja, które dzieła są szczególne dla kolekcjonera oraz jakie historie się z nimi wiążą.

Więcej informacji >>


A my zapraszamy serdecznie do lektury cyklu dotyczącego kolekcji sztuki polskiej, który powstał we współpracy naszej Fundacji z Kolekcjonerem:

>> 10 arcydzieł z Kolekcji Krzysztofa Musiała <<

Będąc w Muzeum KUL pod wybranymi dziełami znajdziecie tabliczki z QR kodami, które odnoszą do artykułów na temat dzieł w wersji tekstowej i audio, przygotowanych przez naszą Fundację! Zapraszamy 🙂

tabliczki-musialPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki "Niezła Sztuka". Jeśli publikowane tu treści wydają Ci się inspirujące i chciałbyś/chciałabyś wesprzeć nas w tworzeniu miejsca w polskim internecie na temat sztuki, które nie ma reklam tu: www.niezlasztuka.net/wesprzyj-nas/ możesz przekazać nam darowiznę, nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *ns-wspieram-post

Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »