O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Spotkanie z kolekcjonerem Krzysztofem MusiałemPotrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas na PATRONITE »

Muzeum KUL zaprasza na wyjątkowe spotkanie z kolekcjonerem Panem Krzysztofem Musiałem, właścicielem kolekcji sztuki polskiej, którą obecnie eksponuje w Muzeum KUL.

Muzeum KUL

Muzeum KUL, fot. Tomasz Koryszko

Spotkanie wraz z oprowadzaniem kuratorskim odbędzie się
w czwartek, 7 czerwca, o godz. 17.30 w Muzeum KUL.
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsca obowiązują zapisy pod nr tel. 81 445 40 29 lub mailowo: muzeum@kul.pl

Będzie to niepowtarzalna okazja aby dowiedzieć się jak powstawała kolekcja, które dzieła są szczególne dla kolekcjonera oraz jakie historie się z nimi wiążą.

Więcej informacji >>


A my zapraszamy serdecznie do lektury cyklu dotyczącego kolekcji sztuki polskiej, który powstał we współpracy naszej Fundacji z Kolekcjonerem:

>> 10 arcydzieł z Kolekcji Krzysztofa Musiała <<

Będąc w Muzeum KUL pod wybranymi dziełami znajdziecie tabliczki z QR kodami, które odnoszą do artykułów na temat dzieł w wersji tekstowej i audio, przygotowanych przez naszą Fundację! Zapraszamy 🙂

tabliczki-musial


Portal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni. Nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.

Wesprzyj »


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *ns-wspieram-post

Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »