O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

„Muzeum? Żebyś wiedział!” – filmy Muzeum Narodowego w Poznaniu nagrodzone w ramach Cannes Corporate Media & TV AwardsPotrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas na PATRONITE »

4 filmy przygotowane w ramach kampanii „Muzeum? Żebyś wiedział!” znalazły się wśród nagrodzonych w ramach prestiżowego Cannes Corporate Media & TV Awards.

"Muzeum? Żebyś wiedział!" MNP Niezła sztuka Cannes

O tym, czy podczas uroczystej Gali Muzeum Narodowe w Poznaniu odbierze statuetkę Złotego, Srebrnego, Grand Prix czy Białego Delifina, dowiemy się 27 września.

Filmy zrealizowała firma: Guzik-Owcy Creative Films. Spoty dostępne są na kanale YouTube oraz pod linkiem: Muzeum? Żebyś wiedział!

Nagrody w ramach Cannes Corporate Media & TV Awards przyznawane są już po raz 9. W skład międzynarodowego Jury konkursu wchodzą laureaci Oscara i Emmy oraz specjaliści do spraw komunikacji korporacyjnej. W roku 2018 na konkurs zostało przesłanych ponad 1000 zgłoszeń z 47 krajów.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć pod linkiem: Cannes Corporate Media & TV Awards


Portal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Jeśli chciałbyś/chciałabyś wesprzeć nas w tworzeniu miejsca w polskim internecie na temat sztuki, które nie ma reklam możesz przekazać nam darowiznę, nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.

Wesprzyj »


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *ns-wspieram-post

Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »