O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Zakończyliśmy drugi etap projektu Muzeum w Liceum w łódzkich szkołach!Przekaż nam 1.5%. Wesprzyj naszą edukacyjną misję »

Cieszymy się ogromnie, że w kolejnych łódzkich szkołach zawitał nasz projekt Muzeum w Liceum! Właśnie zakończyliśmy II etap naszego projektu. W siedmiu łódzkich liceach pojawiły się ekspozycje edukacyjne złożone z 10 wydruków obrazów największych polskich malarzy. Niestety, z wiadomych względów, oficjalne otwarcie projektu w szkołach nie było możliwe, ale na szczęście wszystkie materiały edukacyjne dostępne są online! Mamy nadzieję, że kiedy uczniowie wrócą do szkół ekspozycja będzie dla nich miłą niespodzianką 🙂

W tej odsłonie projektu udało na się też zrealizować kolejne, piąte już nagranie! W postać Józefa Chełmońskiego wcielił się niezastąpiony Pan Jerzy Stuhr!

1.
IX LO im. J. Dąbrowskiego

2.
XXXIV LO im. K. Kieślowskiego

3.
II LO im. G. Narutowicza

4.
XXVI LO im. K. K. Baczyńskiego

5.
XXIII LO im. ks. prof. J. Tischnera

6.
XXI LO im. B. Prusa

7.
Zespół Szkół Salezjańskich


Zobaczcie mapę szkół przyjaznych sztuce!

Przeczytaj więcej o projekcie Muzeum w Liceum »


Projekt Muzeum w Liceum jest dofinansowany z budżetu Miasta Łodzi.

Lodz, logotyp, łódź kreuje, niezła sztuka


fleuron niezła sztuka pipsztok

Dziękujemy Ci, że czytasz nasze artykuły. Właśnie z myślą o takich cudownych osobach jak Ty je tworzymy. Osobach, które lubią czytać i doceniają nasze publikacje. Wszystko, co widzisz na portalu jest dostępne bezpłatnie, a ponieważ wkładamy w to dużo serca i pracy, to również zajmuje nam to sporo czasu. Nie mamy na prowadzenie portalu grantu ani pomocy żadnej instytucji. Bez Waszych darowizn nie będziemy miały funduszy na publikacje. Dlatego Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli lubisz czytać niezłosztukowe artykuły – wesprzyj nas.
Dziękujemy Ci bardzo, Joanna i Dana, założycielki Fundacji Niezła sztukaPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Publikacje finansowane są głównie dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *