O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Wystawiła na aukcję cały swój dorobek malarski, żeby pomóc innym…Potrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas »

Basha Dunin to artystka multidyscyplinarna. Jest absolwentką ASP w Krakowie na wydziale Wydział Wzornictwa Przemysłowego. Dzięki stypendiom artystycznym ukończyła część studiów projektowych i artystycznych na francuskich uniwersytetach. Studiowała także reżyserię filmową w Warszawie i Paryżu. Jej główne zainteresowania to malarstwo, kolaż i film krótkometrażowy.

Basia zdecydowała się zorganizować aukcje charytatywne i przekazać na nie cały swój dorobek malarski. Dochód ze sprzedaży artystka w całości przekaże na rzecz Fundacji Pani Ani, która pomaga dzieciom i dorosłym po przebytej chorobie onkologicznej. Basia wsparła nas kiedyś, przekazując swoją pracę na organizowaną przez nas aukcję. Teraz my kibicujemy jej z serducha, oby udało się zebrać jak najwięcej funduszy, bo to bardzo szczytny cel.

fleuron niezła sztuka pipsztok

Moi Drodzy,
Tak, nadszedł ten dzień, kiedy kończę swoją działalność artystyczną. Zamykając ten etap w moim życiu, postanowiłam wystawić na sprzedaż CAŁY swój dorobek malarski i CAŁY dochód przeznaczyć na Fundacja Pani Ani, zajmującą się wspieraniem Dzieci oraz Młodych Dorosłych po przebytej chorobie onkologicznej.

Basha Dunin, aukcja, malarstwo, kolaż, niezła sztuka

www.bashadunin.com/gallery

Jeśli podoba Ci się jakiś mój obraz, to teraz jest okazja go nabyć, a co najważniejsze, wesprzeć działania wspaniałej organizacji założonej i prowadzonej przez Anię Buchacz i pomóc bardzo potrzebującym dzieciakom.

Obrazy wystawiam od złotówki, więc każdy może wziąć udział. Codziennie wystawiam nowy obraz, chronologicznie, od najstarszych, do najnowszych. Licytacja każdej pracy trwa 10 dni. Cała aukcja kończy się 24 grudnia. Tu, w zakładce gallery -> painting, można zobaczyć prace, które są i będą wystawiane podczas aukcji: http://bashadunin.com/gallery.

Link do aukcji »

Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w aukcjach, bo cel jest naprawdę wyjątkowy. Dziękuję!
Wszystkie prace, które nie są podpisane „private collection”, są/będą wystawione na sprzedaż.

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć moje prace w realu, to zapraszam do Przestrzeni sztuki ArtBay przy ul. Kamiennej 8 w Krakowie.

Basha Dunin, aukcja, malarstwo, kolaż, niezła sztuka

Prace Basi Dunin w Przestrzeni sztuki ArtBay w Krakowie


Dziękujemy Ci, że czytasz nasze artykuły. Właśnie z myślą o takich cudownych osobach jak Ty je tworzymy. Osobach, które lubią czytać i doceniają nasze publikacje. Wszystko, co widzisz na portalu jest dostępne bezpłatnie, a ponieważ wkładamy w to dużo serca i pracy, to również zajmuje nam to sporo czasu. Nie mamy na prowadzenie portalu grantu ani pomocy żadnej instytucji. Bez Waszych darowizn nie będziemy miały funduszy na publikacje. Dlatego Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli lubisz czytać niezłosztukowe artykuły – wesprzyj nas.
Dziękujemy Ci bardzo, Joanna i Dana, założycielki Fundacji Niezła sztukaPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *