O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Matejko w National Gallery w Londynie!Potrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas »

Już w marcu dzieło Jana Matejki Astronom Kopernik. Rozmowa z Bogiem po raz pierwszy w historii zagości w Wielkiej Brytanii. Obraz został namalowany z okazji 400. rocznicy urodzin Kopernika. Podczas wystawy będzie można również zobaczyć publikację De Revolutionibus orbium coelestium z 1543 roku. Wstęp będzie bezpłatny. Wystawa potrwa od 25 marca do 27 czerwca 2021.
Czy to nie jest wspaniała nowina?
więcej o wystawie »

Jan Matejko, Kopernik, niezła sztuka

Jan Matejko, Astronom Kopernik. Rozmowa z Bogiem | 1871–1873, Muzeum Uniwersytetu Jagielońskiego Collegium Maius, Kraków


Dziękujemy Ci, że czytasz nasze artykuły. Właśnie z myślą o takich cudownych osobach jak Ty je tworzymy. Osobach, które lubią czytać i doceniają nasze publikacje. Wszystko, co widzisz na portalu jest dostępne bezpłatnie, a ponieważ wkładamy w to dużo serca i pracy, to również zajmuje nam to sporo czasu. Nie mamy na prowadzenie portalu grantu ani pomocy żadnej instytucji. Bez Waszych darowizn nie będziemy miały funduszy na publikacje. Dlatego Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli lubisz czytać niezłosztukowe artykuły – wesprzyj nas.
Dziękujemy Ci bardzo, Joanna i Dana, założycielki Fundacji Niezła sztukaPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *