ArtBox – czyli paczka-niespodzianka ze sztuką w środku!

Czym jest ArtBox? • Dlaczego warto • Unboxing • Rekomendacje • Opinie
Dołącz Kto był w ArtBoxie?Zamów ArtBoxa


Czym jest ArtBox?

ArtBox jest kreatywną formą fundraisingu, wdrożoną przez Fundację Promocji Sztuki Niezła Sztuka. To paczka-niespodzianka, która zawiera przedmioty związane z kulturą i sztuką (i nie tylko), które polecamy: książki, magazyny, notatniki, ceramikę, coś do posłuchania i kilka pięknych designerskich gadżetów! W nasz projekt zaangażowały się wspaniałe wydawnictwa, sklepy, małe warsztaty rękodzieła, które z radością zaprezentujemy Wam kiedy będziemy ujawniać co ArtBox zawierał!

artbox

W paczce znajdziecie produkty wartościowych polskich marek, które chcemy promować. Część z nich jest może mniej znana szerokiej publiczności, ale rekomendujemy je ponieważ produkują rzeczy na najwyższym poziomie!
Pozyskane ze sprzedaży środki przeznaczymy na finansowanie naszych edukacyjnych projektów o sztuce.


Dlaczego warto zamówić ArtBoxa?

1. Wspierasz fajne polskie marki i naszą Fundację
2. Kupujesz dużo świetnych produktów, których wartość rynkowa jest kilkukrotnie większa od ceny ArtBoxa
3. ArtBox to świetny prezent dla Ciebie oraz dla Twoich bliskich lub znajomych.


Po rozesłaniu wszystkich paczek ujawniamy, co zawierał ArtBox:

ArtBox Edycja #1:  W 1. edycji ArtBoxów dostępnych było 13 paczek-niespodzianek w cenie 99 zł za sztukę. Wszystkie zostały sprzedane w dniu uruchomienia akcji – dziękujemy nabywcom za wsparcie naszej fundacji! Zobacz co było w paczkach Unboxing »

ArtBox Edycja #2: W 2. edycji ArtBoxów dostępnych było 13 paczek Klasycznych w cenie 99 zł i 3 paczki Deluxe w cenie 399 zł, zawierające ekskluzywne produkty. Dziesięć minut po starcie akcji, paczki Klasyczne były już wyprzedane, a w przeciągu pół godziny zniknęły też paczki Deluxe! 🙂 Dziękujemy Wam pięknie za wsparcie Fundacji. Serca nam się radują, że są jeszcze dobrzy ludzie, którzy wspierają projekty promujące kulturę, dziękujemy! Dziękujemy też wszystkim cudnym markom, które zdecydowały się na udział w tej edycji ArtBoxów! Wiadomości od szczęśliwych nabywców, mówią wszystko 🙂 Zobaczcie co zawierały ArtBoxy! Unboxing »

ArtBox Edycja #3: W 3. edycji ArtBoxów dostępnych było 12 paczek Klasycznych w cenie 159 zł i 6 paczek Deluxe w cenie 339 zł, zawierające ekskluzywne produkty. Wszystkie paczki(!) sprzedały się w ciągu 5 minut! 🙂 Dziękujemy Wam pięknie za wsparcie Fundacji, ta edycja była dla nas wyjątkowo ważna, bo zbierałyśmy dzięki niej fundusze na nasz kolejny duży projekt. Dziękujemy!
Dziękujemy też wszystkim cudnym markom, które zdecydowały się na udział w tej edycji ArtBoxów! Wiadomości od szczęśliwych nabywców, mówią wszystko 🙂 Zobaczcie co zawierały ArtBoxy! Unboxing »

ArtBox Edycja #4: Za nami 4. edycja ArtBoxów! Tym razem dostępnych było 15 paczek Klasycznych w cenie 299 zł i 5 paczek Deluxe w cenie 599 zł. Wartość rzeczy zgromadzonych w boxach Klasycznych przekraczała kwotę 1000 zł, natomiast w paczkach Deluxe wartość przedmiotów to ponad 2000 zł!

15 paczek Klasycznych i 3 paczki Deluxe dostępne były w naszym sklepie – wszystkie zniknęły w przeciągu pół godziny! 🙂 Natomiast 2 paczki Deluxe licytowane były na naszej grupie facebookowej Bazarek charytatywny Fundacji Niezła Sztuka. Dziękujemy z serducha wszystkim firmom, rękodzielnikom i artystom, którzy podarowali cudne rzeczy do paczek ❤ wielkie ukłony również dla nabywców, którzy kupując boxy wsparli naszą fundację ❤ Ta edycja była wyjątkowa, bo to wyjątkowo trudny czas dla nas i dla polskich marek, tym bardziej dziękujemy Wam za ciepły odbiór i wsparcie! Unboxing »

fleuron niezła sztuka pipsztok

Sukces projektu spowodował, że powstała jego modyfikacja ArtBox Książki”, czyli paczka zawierającą tylko i wyłącznie książki poświęcone kulturze i sztuce.

ArtBox Książki Edycja #1: W 1. edycji ArtBox Książki dostępnych było 10 paczek w cenie 119 zł, zawierający same wydawnictwa książkowe i magazyny. Wszystkie paczki(!) sprzedały się w ciągu 2 minut! Pobiliście dotychczasowy rekord 😉 Ta edycja była dla nas wyjątkowa, bo poświęcona tylko książkom! Dziękujemy pięknie wszystkim wspaniałym wydawnictwom, które włączyły się w tą edycję i wszystkim którzy zakupili ArtBoxy! To wielkie wsparcie dla Fundacji i jej kolejnych projektów! Unboxing »

ArtBox Książki Edycja #2: Dziękujemy Wam po raz kolejny – wszystkie ArtBoxy się szybko wyprzedały. W tej edycji, tak samo jak w poprzedniej, było 10 paczek po 119 zł. A jakie były piękne książki! Dziękujemy również serdecznie wszystkim małym i dużym wydawnictwom, które wsparły naszą akcję.
Pozyskanie rzeczy do Artboxa jest bardzo pracochłonne, a obecnie wszystkie nasze wysiłki kierujemy na rozwój naszych projektów Muzeana oraz Muzeum w Liceum, dlatego w najbliższym czasie nie planujemy kolejnych edycji Artboxa. Unboxing »


natalia sławek jest rudo

„ArtBox to paczka z misją. Dzięki niej jesteś bliżej kultury, wspierasz rękodzielników i polskie firmy z duszą. Dopóki kurier nie zapuka do Twoich drzwi, nie dowiesz się, co jest w środku, to niespodzianka! 😉 Cieszę się, że mogłam wesprzeć tak ciekawy i wartościowy projekt. Przyjemnie było czytać to „made in Poland” na metkach. Dziękuję Wam! To co robicie, jest super, nie przestawajcie!”
// Natalia Sławek, jestrudo.pl

 

inne życie antonina radek

„Grudniowy ArtBox był dla nas ogromną niespodzianką! Po pierwsze nie spodziewaliśmy się tak wielkiego pudła, a po drugie, że to pudło będzie zawierało tak wspaniałe rzeczy. Zaproszenia do Multikina, przepiękne notesy i gadżety i wspaniałe książki. Cud miód i orzeszki. Trzymamy kciuki za niezlasztuka.net! Robicie wspaniałą robotę!”
// Antonina i Radek, innezycie.com
>> facebook

 

katarzyna-kedzierska-simplicite

„Picasso mawiał, że sztuka zmywa z duszy kurz codzienności. Minimalistyczne obcowanie z niewielką liczbą posiadanych rzeczy nie oznacza, że nie powinny być to rzeczy piękne i wyjątkowe. Bo sztuka uwrażliwia i inspiruje. Dlatego z przyjemnością wspieram działalność fundacji Niezła Sztuka i projektu ArtBox.”
// Katarzyna Kędzierska,  simplicite.pl
Autorka SIMPLICITE –
największego polskiego bloga o minimalizmie i
bestsellerowej książki CHCIEĆ MNIEJ.
Minimalizm w praktyce.

 

anita-rusin-anita-sie-nudzi

„ArtBox to doskonały pomysł na prezent, dla siebie lub kogoś bliskiego, zwłaszcza jeśli ceni sobie najwyższej jakości polskie rękodzieło i dobry design. Zachwycił mnie pomysł „pudła pełnego sztuki”, jako cegiełki do pozyskiwania środków na działalność Fundacji „Niezła Sztuka”. Kibicuję bardzo temu przedsięwzięciu i namawiam moje koleżanki rękodzielniczki do czynnego udziału, do rozpowszechniania sztuki, dobrego designu i estetycznej wrażliwości. Polecam również blog, który w bardzo przystępny, lekki i przyjazny sposób traktuje o sztukach wszelakich, nie onieśmielając odbiorcy. Dla mnie to najlepsze odkrycie, przyjemność w pigułce. Polecam.”

 


Zespół Zakopower 🙂

zakopower

 


Adam L.
Dziękuję za Artboxa (boxy) – sprawiły dużo radości obdarowanym, a samo otwieranie i odkrywanie kolejnych elementów znajdowanych w paczce było dla każdego atrakcją samą w sobie. Trafiliśmy też na voucher do Janowa Podlaskiego! Już czekam na kolejne edycje. Życzę spełniania marzeń!


Olga
Witajcie! Spieszę z informacją, że Artbox już do mnie dotarł. Jestem zachwycona! Urzekła mnie już sama forma paczki, gdzie każdy drobiazg opatrzony był własnym sznureczkiem i starannie zapakowany 🙂 Paczka idealnie trafiła w mój gust, a oczekiwania, jakie miałam, zostały spełnione w 300%. Trudno mi nawet wyróżnić upominek, który spodobał mi się najbardziej, ponieważ jestem miłośniczką zarówno książek, jak i wszelkich notatników i papierowych kalendarzy, a także uroczych gadżetów. Bardzo ucieszył mnie również wydruk w ramce – to przepiękny dodatek do mojego pokoju. Mile zaskoczyły mnie też kosmetyki od dr Ireny Eris 🙂

Poza tym cieszę się, że dzięki Waszej inicjatywie poznałam tyle nowych polskich marek, o których istnieniu nie miałam pojęcia, a przeglądam teraz ich strony i nie mogę się czasem napatrzeć. 🙂

Podsumowując – nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, jestem przeszczęśliwa i po raz kolejny bardzo doceniam Waszą inicjatywę. I już odkładam pieniądze na zakup Artboxa w kolejnej edycji. Pozdrawiam Was serdecznie!


Bożena B.
Drogie Dziewczyny! Ucieszyłam się zawartością paczki. Różności przeurocze! Wszystko ślicznie zapakowane. Większość (łącznie z pudełkiem :-)) wyślę za morze moim bliskim, tym dużym i tym małym. Będą uradowani. Sobie zachowam książkę Bożeny Fabiani (z przyjemnością słucham i czytam jej opowieści o sztuce). Wykorzystam też zaproszenie do kina. A co! Z satysfakcją (i za darmoszkę!!) pobiorę Audiobuka o Beksińskich.  A świetną książkę dla dzieci o sztuce współczesnej wykorzystam, jako belfer od sztuki, w pracy z uczniami. Słowem, wykorzystam wszystkie prezenty, co do sznureczka 🙂 Ściskam Was serdecznie 🙂

ArtBox Niezła Sztuka paczka


Zobacz z kim współpracowaliśmy


Zaproponuj produkt do ArtBoxa

Znasz jakieś fajne Polskie marki, które oferują produkty wpisujące się w ideę Artboxa? A może jesteś producentem i chcesz pokazać swoje produkty przed szeroką publicznością? Dołącz do ArtBoxa!

napisz do nas i dowiedz się jaką promocję zyska Twoja marka: wspolpraca[at]niezlasztuka.net


Zamów ArtBox w sklepie Fundacji »