Mecenasi i Darczyńcy

AIF kancelaria logoAIF Kancelaria z Wrocławia to kancelaria odszkodowawcza z ponad 10 letnim stażem w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Pomaga wszystkim poszkodowanym w wypadkach, a także ich bliskim w uzyskaniu wysokich świadczeń od towarzystw ubezpieczeniowych. Działa na terenie całego kraju i Europy.
www


pozycjonowanie stron afterweb.pl logoAFTERWEB to firma skupiająca specjalistów i entuzjastów SEM (SEO i PPC), którzy marketingiem internetowym zajmują się od 2008 roku. Dzięki połączeniu pasji i wiedzy możliwe jest skuteczniejsze pozycjonowanie stron wszystkich naszych klientów. Codziennie realizują kompleksowe kampanie pozycjonowania w wyszukiwarce, które przynoszą stale wymierne zyski naszym kontrahentom. Wszyscy pracujący w AFTERWEB kierują się jednym mottem ciągłego dążenia do wyższego standardu SEO i PPC w Polsce.
www


ARBET_LOGOARBET DEWELOPER to firma, specjalizująca się w nowoczesnych inwestycjach budowlanych. To deweloper, który stawia na funkcjonalność i najwyższą jakość mieszkań oraz domów. Jego realizacje można znaleźć w Świętej Katarzynie, Siechnicach, we Wrocławiu oraz w Radwanicach.
www


logo-promil-labSklep PROMIL-LAB oferuje wysokiej jakości, certyfikowane alkomaty. W asortymencie są dostępne precyzyjnie wykalibrowane urządzenia do badania trzeźwości, a także niezbędne akcesoria. Firma ma swoją siedzibę we Wrocławiu, ale działa też online, udostępniając niezawodne alkomaty Klientom z całej Polski.
www


eactive
EACTIVE to firma zajmująca się marketingiem internetowym, która od 17 lat skutecznie promuje firmy w internecie poprzez pozycjonowanie stron, kampanie reklamowe Google, content marketing, social media i analitykę internetową. EACTIVE funkcjonuje w branży zwiększania sprzedaży, za swój cel określając rozwój biznesu klientów poprzez wdrożenie odpowiednich metod promocji. Jest to możliwe dzięki regularnemu poszerzaniu wiedzy poprzez profesjonalne szkolenia, które pozwalają być na bieżąco w nieustannie zmieniającej się branży marketingu internetowego.
www


hak logoFirma HAK zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem urządzeń dźwignicowych oraz ich wyposażenia. Tworzy ją wyspecjalizowana kadra miłośników sprawdzonych rozwiązań. W ofercie Przedsiębiorstwa znaleźć można liczne urządzenia i osprzęt dla branż przemysłu.
www


logoVHCTVHCT to producent betonu architektonicznego, pasjonat nowoczesnego designu. Firma dostarcza dekoracyjne płyty betonowe i panele 3D, z których można tworzyć niepowtarzalne aranżacje wnętrz. Materiały te są produkowane w zgodzie z ekologią, a co za tym idzie, są bezpieczne dla alergików.
www

One thought on “Mecenasi i Darczyńcy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *