Altkom Software wspiera Fundację Niezła Sztuka

altkom software, logo, niezła sztukaAltkom Software od ponad 20 lat specjalizuje się w usługach IT związanych z budową oprogramowania oraz w konsultingu biznesowym i technologicznym. Ale czy wiesz, że Altkom wspiera też działania edukacyjne realizowane przez naszą fundację?

Altkom, Fundacja Niezła Sztuka

Fundacja Niezła Sztuka

Jesteśmy Fundacją, która każdego dnia zaraża miłością do sztuki. Naszymi projektami docieramy zarówno do zapalonych wielbicieli artystycznej sfery świata, jak i do świeżaków, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki na drodze ku odkryciu, co im w kreatywnej duszy gra. Niezależnie, czy należysz do tej pierwszej, czy drugiej grupy z pewnością znajdziesz coś dla siebie na naszym portalu internetowym oraz facebookowym fanpage’u Niezła Sztuka fb.com/niezlasztuka.net, gdzie udostępniamy materiały – od biografii artystów, przez historie konkretnych dzieł, po najróżniejsze ciekawostki. Chcemy pokazać, że można o sztuce mówić i pisać inaczej, bez całej rzeszy terminów naukowych, które onieśmielają i tworzą dystans. A wszystko nie byłoby możliwe bez wsparcia Przyjaciół Niezłej sztuki.

To właśnie m.in. dzięki wsparciu firmy Altkom Software, która jest z nami już ponad 5 lat, możemy realizować naszą misję, czyli pisać o sztuce w sposób merytoryczny, ale lekki i przystępny dla każdego, możemy rozwijać portal niezlasztuka.net o nowe, inspirujące treści, ale też realizować projekt edukacyjny Muzeum w Liceum w kolejnych szkołach w całej Polsce!

Altkom Software przyczynia się do szerzenia wiedzy na temat sztuki oraz edukacji młodzieży, to bardzo ważne! Dziękujemy!

1750

Artykułów

80

Autorów

2500000

Czytelników / 2023

100

Litrów kawy

Co zrobiliśmy w tym czasie? Ponad 1700 tekstów o sztuce:

Sandro Botticelli, Narodziny wenus, Niezła sztuka Narodziny Wenus »

Caspar David Friedrich Wędrowiec nad morzem mgły, Niezła sztuka Wędrowiec nad morzem mgły »

Wystawa, Wróblewski i po... Sztuka realizmu bezpośredniego, Muzeum Narodowe w Lublinie, Andrzej Wróblewski, niezła sztuka Andrzej Wróblewski – relacja z wystawy »

Od 4 lat, co tydzień w grupie na Teamsie, podrzucamy pracownikom Altkomu garść ciekawostek o jednym dziele sztuki! Teams

„Bo wiedzieć więcej, to znaczy widzieć więcej!”