Wesprzyj nas

Drogi czytelniku, droga czytelniczko,
z tej strony Dana i Asia, razem prowadzimy Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”, której misją i celem jest promocja sztuki.  O tym, co dokładnie robimy, możesz dowiedzieć się w działach O Fundacji oraz Nasze Projekty.

fundacja-niezlasztuka

Z wiel­kim zaan­ga­żo­wa­niem i rado­ścią pro­wa­dzi­my por­tal edukacyjny o sztuce, wkła­da­jąc w nie­go całe ser­ce. Staramy się prze­ka­zy­wać waż­ne tre­ści w jak najbardziej przystępnej for­mie, w pięk­nej opra­wie gra­ficz­nej, aby przybliżyć sztukę jak najszerszej publiczności. Nie zamieszczamy na portalu banerów reklamowych a treści są dostępne bezpłatnie. Od kilku lat budujemy portal, jaki same chciałybyśmy czytać. Szukamy fajnych tematów, fajnych autorów, ładnych zdjęć. Razem z wolontariuszami spędzamy po kilka godzin dziennie, żeby to, co publikujemy dobrze wyglądało.

Do końca 2016 roku powstało 600 artykułów o sztuce,
Pokazałyśmy portfolia 250 artystów,
a na naszym profilu Facebook opublikowałyśmy ponad 2000 postów.

Doszłyśmy do takie­go momen­tu, w któ­rym aby Niezła Sztuka mogła się dalej roz­wi­jać i reali­zo­wać kolej­ne pro­jek­ty potrzeb­ne są nam dodat­ko­we fun­du­sze. Jeśli podobają ci się zamieszczane tu treści i chcesz wesprzeć nasze projekty, przyczynić się do tłumaczenia strony na angielski czy nagrania kolejnych podcastów – Wesprzyj nas darowizną. Każdy grosz się liczy, bo jest krokiem w kierunku realizacji kolejnego projektu.

Dana & Asia


Zobacz co już zrobiłyśmy i co chcemy zrobić »


»» STAŁE WSPARCIE:

❤ Stałe zlecenie na konto
Fundacja promocji sztuki „Niezła sztuka”
Bank BGŻ 63 2030 0045 1110 0000 0404 5520

❤ Paypal

 

»» WSPARCIE JEDNORAZOWE:

❤ Przelew na konto
Fundacja promocji sztuki „Niezła sztuka”
Bank BGŻ 63 2030 0045 1110 0000 0404 5520

❤ Szybki przelew (tpay)

Wpisz kwotę darowizny

❤ Paypal


»»  JAK JESZCZE MOŻESZ NAS WESPRZEĆ?

❤ Załóż zbiórkę pieniędzy dla Fundacji „Niezła Sztuka” na Facebooku:  http://niezlasztuka.net/zbiorka/

One thought on “Wesprzyj nas

  1. Szanowne Panie,
    Treść i oprawa graficzna artykułu o Konstantym Laszczce jest profesjonalna i interesujaca. Jestem zachwycona poziomem portalu. Gratuluję. Niestety jeśli ktoś chciałby wysłuchać tekst, głos lektora rudny do zaakceptowania. Piszę delikatnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *