Polecają nas

Krystyna Janda

„Bardzo mnie cieszy inicjatywa fundacji «Niezła Sztuka». Sztuki wizualne, teatr, muzyka to wszystko dotyka najwrażliwszych w nas strun, w pogoni za codziennością gubimy wrażliwość. Ważne jest aby promować artystów, aby mówić o sztuce, uczyć jej rozumienia. Trzymam więc kciuki i polecam bardzo to co robią.”
// Krystyna Janda, aktorka, reżyserka, felietonistka

Grażyna Bastek

„Sztuka nadal (i na szczęście) postrzegana jest jako istotny element wytwornej konwersacji, chociaż często rozmówców onieśmiela. Nie zawsze wiemy, co też mamy o zobaczonej wystawie, albo obrazie powiedzieć. Dlatego popularyzacja sztuki i ciekawe o niej mówienie, to bardzo ważne i wcale niełatwe zadanie. «Niezła sztuka» to robi i to całkiem nieźle, prezentując różnorodne gatunki sztuki polskiej i światowej, nowej i dawnej. Gorąco polecam tę stronę. Patrzenie i rozumienie, patrzenie i czerpanie z tego przyjemności to jedno z przyjemniejszych zajęć.”
// Grażyna Bastek, Muzeum Narodowe w Warszawie

 

Lech Majewski

„Działalność fundacji «Niezła Sztuka» wprowadza do świata sztuki przystępnie, inteligentnie i z zachowaniem dobrego poziomu merytorycznego. W gęstym lesie internetu potrzebne są wiarygodne źródła  informacji o sztuce, a «Niezła Sztuka» robi to z pasją i zaangażowaniem, promując polskich artystów nie tylko w kraju, ale i w świecie. Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w jednym z projektów fundacji, dlatego polecam «Niezłą Sztukę».”
// Lech Majewski, reżyser, pisarz, poeta i malarz

 

Institut Francais Pologne

„Instytut Francuski w Polsce wyraża uznanie dla fundacji «Niezła sztuka» za wkład w promocję kultury i sztuki, które są niezwykle ważnymi elementami tożsamości kraju. Chętnie wspieramy inicjatywy promujące dziedzictwo kulturowe, a nawet sami je podejmujemy. Przykładem niech będzie organizowana przez nas w maju 2014 roku, w Warszawie wystawa o dziedzictwie architektonicznym Francji w krajobrazie miejskim. Polecamy «Niezłą sztukę» ze względu na zaangażowanie jej twórców i wysoki poziom merytoryczny.”
// Instytut Francuski

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *