Przyjaciele Fundacji

crede-experto-logoCrede Experto – zajmuje się sprawami księgowymi naszej fundacji. Kancelaria podatkowa nie tylko z wiedzą, ale i z sercem. I z zespołem księgowych, który cieszy się, gdy może pomóc i wesprzeć nie tylko wielkie koncerny, ale i organizacje takie jak nasza. Nie samym chlebem i VATem człowiek żyje. Z nimi… bezpiecznie możemy szerzyć dobro i piękno.

www


anita kozek radca prawnyAnita Kozek-Kapuścińska jest radcą prawnym i historykiem sztuki. Prawo i historię sztuki ukończyła na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. W ramach programu wymiany studenckiej Erasmus studiowała także na Wydziale Prawa na University of Eastern Finland w Joensuu. Po ukończeniu studiów prawniczych odbyła roczny kurs prawa własności intelektualnej w Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w kancelariach radcowskich i adwokackich. Własną działalność gospodarczą świadczącą usługi prawnicze prowadzi od listopada 2013 r. Interesuje się szeroko pojętym prawem własności intelektualnej, ochroną danych osobowych oraz prawnymi aspektami sztuki w zakresie działalności artystycznej, obrotu dziełami sztuki i ochrony dziedzictwa kulturowego.

www


mvp-taxMVP TAX to marka stworzona przez doradców podatkowych Wojciecha Pietrasiewicza i Radosława Maćkowskiego. Od początku jej powstania świadczy usługi doradztwa podatkowego na rzecz instytucji kultury, artystów, organizatorów wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, agencji artystycznych oraz wszystkich tych, którym kultura i rozrywka jest bliska.

www


MVP TAX specjalizuje się w świadczeniu usług stałego doradztwa podatkowego, wspiera klientów w przeprowadzaniu istotnych dla ich działalności transakcji, wspiera w toczących się czynnościach sprawdzających, kontrolach podatkowych, postępowaniach podatkowych oraz postępowaniach przed sądami administracyjnymi. Doradcy podatkowi MVP TAX prowadzą popularnego bloga Kulturalnie o podatkach o opodatkowaniu działalności kulturalnej i rozrywkowej oraz Podatki na zdrowie dotyczący podatków w branży zdrowotnej i farmaceutycznej.

www