Klub Przyjaciół Niezłej Sztuki

Klub Przyjaciół Niezłej Sztuki składa się z osób o wielkich sercach, które prowadzą własne firmy, a ponieważ bliskie im są nasze działania, postanowiły wesprzeć naszą fundację comiesięczną cegiełką (min. 500 zł). Jeśli Ty również masz firmę i chciałbyś/chciałabyś nas adoptować – gorąco Cię do tego zapraszamy.

Dzięki regularnemu wsparciu będziemy mogły bez obaw tworzyć Niezłą Sztukę. Za comiesięczną cegiełkę chętnie odwdzięczymy się promocją na stronie głównej portalu oraz w naszych kanałach social media. Z przyjemnością przygotujemy też dodatkowe materiały pełne ciekawostek i smaczków dostępne tylko dla Klubowiczów i ich pracowników.

Dołącz do Klubu już dziś »


Firmy, które zdecydowały się na regularne wsparcie naszej Fundacji:

Altkom Software & Consulting od kilkunastu lat świadczy usługi doradcze i informatyczne dla dużych przedsiębiorstw oraz firm międzynarodowych z sektora finansowego, telekomunikacyjnego i przemysłowego. Działalność spółki obejmuje projektowanie, rozwój i wdrażanie dedykowanego oprogramowania wspierającego transformację cyfrową z wykorzystaniem sprawdzonych w biznesie technologii.

W digitalk zamieniamy kliknięcia w złotówki. Budujemy trwałe relacje z naszymi klientami i przygotowujemy reklamy, które sprzedają. Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie internetowym, liczbę leadów czy zbudować wizerunek Twojej marki w Internecie – w digitalk przygotujemy i przeprowadzimy dla Ciebie właściwą kampanię. Nasz zespół składa się z kilkudziesięciu doświadczonych marketerów, którzy czekają, by pomóc Twojej marce zarabiać więcej dzięki reklamie w każdym systemie reklamy płatnej – Facebooku, Instagramie, Google, Linkedin, Allegro, Amazon, itd. – jak również tworząc treści na strony internetowe, landing page’e.


Mecenas naszego Newslettera:

Firma Optima Natura sp. z o.o. to ekspert w dziedzinie aromaterapii. Ta innowacyjna firma produkuje apteczne, w 100% naturalne olejki eteryczne i oleje do pielęgnacji. Swoje produkty dedykuje wszystkim dbającym o swoje zdrowie i samopoczucie. Właściciele marki są również miłośnikami sztuki, dlatego w siedzibie firmy, w samym sercu Warmii i Mazur stworzyli galerię młodej sztuki. Wśród najbardziej obiecujących autorów XXI wieku znajdują się też dzieła artystów uznanych przez Muzeum Narodowe w Gdańsku.

Dołącz do Klubu już dziś »