Klub Przyjaciół Niezłej Sztuki

Klub Przyjaciół Niezłej Sztuki składa się z osób o wielkich sercach, które prowadzą własne firmy, a ponieważ bliskie im są nasze działania, postanowiły wesprzeć naszą fundację comiesięczną cegiełką (min. 800 zł). Jeśli Ty również masz firmę i chciałbyś/chciałabyś nas adoptować – gorąco Cię do tego zapraszamy.

Dzięki regularnemu wsparciu będziemy mogły bez obaw tworzyć Niezłą Sztukę. Za comiesięczną cegiełkę chętnie odwdzięczymy się promocją na stronie głównej portalu oraz w naszych kanałach social media. Z przyjemnością przygotujemy też dodatkowe materiały pełne ciekawostek i smaczków dostępne tylko dla Klubowiczów i ich pracowników.

Dołącz do Klubu już dziś »


Firmy, które zdecydowały się na regularne wsparcie naszej Fundacji:

altkom software, logo, niezła sztukaAltkom Software od kilkunastu lat świadczy usługi doradcze i informatyczne dla dużych przedsiębiorstw oraz firm międzynarodowych z sektora finansowego, telekomunikacyjnego i przemysłowego. Działalność spółki obejmuje projektowanie, rozwój i wdrażanie dedykowanego oprogramowania wspierającego transformację cyfrową z wykorzystaniem sprawdzonych w biznesie technologii.

Dołącz do Klubu już dziś »