O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Waldemar StępieńPotrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas »

Skontaktuj się z artystą »


Waldemar Stępień to ilustrator i grafik, pochodzący spod Wrocławia. W 2012 przeprowadził się do Wielkiej Brytanii, gdzie zdecydował się na podjęcie studiów o kierunku artystycznym. Przez ponad rok mieszkał w Szkocji, gdzie ukończył kurs projektowania i rysunku, a aktualnie jest studentem pierwszego roku Projektowania Graficznego w Manchester School Of Art. W swoich pracach stawia na dwuznaczność i prostotę przekazu. Jego styl, choć różnorodny, łączy w sobie humor, skrótową formę i zabawę teksturami. Zazwyczaj szuka inspiracji w codziennych sytuacjach, rozmowach, w sztuce naiwnej i sztuce abstrakcyjnej. Duży wpływ na jego twórczość maja tacy artyści jak Henryk Tomaszewski, Andrzej Krajewski, Fernand Leger czy Saul Bass.

Galeria

waldemar-stepien-mugs

waldemar-stepien-mindgthestep

waldemar-stepien-market

waldemar-stepien-land

waldemar-stepien-FINAL2a4

waldemar-stepien-fight

waldemar-stepien-feta

waldemar-stepien-eggs2

waldemar-stepien-eggs

waldemar-stepien-cow2

waldemar-stepien-class

waldemar-stepien-banana

waldemar-stepien-arrow

waldemar-stepien-9

waldemar-stepien-8

Artysta w sieci:

www: waldemarst.com
instagram: www.instagram.com/waldemar_st/Kontakt z artystą

[vfb id=’137′]


Dziękujemy Ci, że czytasz nasze artykuły. Właśnie z myślą o takich cudownych osobach jak Ty je tworzymy. Osobach, których nie przerażają długie artykuły, które lubią czytać i doceniają nasze publikacje. Wszystko, co widzisz na portalu jest dostępne bezpłatnie, a ponieważ wkładamy w to dużo serca i pracy, to również zajmuje nam to sporo czasu. Nie mamy na prowadzenie portalu grantu ani pomocy żadnej instytucji. Bez Waszych darowizn nie będziemy miały funduszy na publikacje. Dlatego Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli lubisz czytać niezłosztukowe artykuły – wesprzyj nas. Nawet niewielka kwota ma ogromne znaczenie. Zwłaszcza teraz potrzebujemy Twojej pomocy bardziej niż kiedykolwiek.
Dziękujemy Ci bardzo, Asia i Dana, założycielki Fundacji Niezła sztukaPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni. Nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Niezła Sztuka?
Czytam. Lubię. Wspieram.
Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »