O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Malwina Kuna MieczkowskaPotrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas »

Skontaktuj się z artystką »


Malwina-Kuna-Mieczkowska-1Malwina Kuna Mieczkowska, urodzona w 1988 roku, gdynianka. Największą jej pasją jest ilustrowanie. W świecie wirtualnym znana jako „Kuna rysuje”, związana z wydawnictwem Black Antlers, ilustruje dla „Wysokich Obcasów”, „Gazety Wyborczej” oraz „Twojego Stylu”.

Rysowanie analogowe jest dla niej punktem wyjścia dla grafiki cyfrowej. Bazuje na ołówku oraz tuszu. Tworzy wedle własnych pomysłów aby jej samorozwój miał jak największe pole do popisu, ogranicza ją tylko wyobraźnia, która z każdym dniem poszerza się o lata świetlne obserwacji własnego otoczenia, natury, baśni oraz każdej możliwej formy widzialnej i niewidzialnej. Szuka, wędruje ołówkiem i tworzy świat Kuny, która rysuje. Różnorodność podejmowanych tematów uniemożliwia sprowadzenie jej działalności do jednej kategorii dzięki czemu zachowuje elastyczność i gotowość na nowe obszary twórczości.

Galeria

Malwina-Kuna-Mieczkowska-17

Malwina-Kuna-Mieczkowska-16

Malwina-Kuna-Mieczkowska-14

Malwina-Kuna-Mieczkowska-13

Malwina-Kuna-Mieczkowska-12

Malwina-Kuna-Mieczkowska-11

Malwina-Kuna-Mieczkowska-9

Malwina-Kuna-Mieczkowska-8

Malwina-Kuna-Mieczkowska-7

Malwina-Kuna-Mieczkowska-6

Malwina-Kuna-Mieczkowska-5

Malwina-Kuna-Mieczkowska-4

Malwina-Kuna-Mieczkowska-3

http://ilustrator-rysownik.pl
https://www.instagram.com/kuna_rysuje_illustration/
http://fb.com/kuna.rysuje


Kontakt z artystką

[vfb id=’148′]


Dziękujemy Ci, że czytasz nasze artykuły. Właśnie z myślą o takich cudownych osobach jak Ty je tworzymy. Osobach, których nie przerażają długie artykuły, które lubią czytać i doceniają nasze publikacje. Wszystko, co widzisz na portalu jest dostępne bezpłatnie, a ponieważ wkładamy w to dużo serca i pracy, to również zajmuje nam to sporo czasu. Nie mamy na prowadzenie portalu grantu ani pomocy żadnej instytucji. Bez Waszych darowizn nie będziemy miały funduszy na publikacje. Dlatego Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli lubisz czytać niezłosztukowe artykuły – wesprzyj nas. Nawet niewielka kwota ma ogromne znaczenie. Zwłaszcza teraz potrzebujemy Twojej pomocy bardziej niż kiedykolwiek.
Dziękujemy Ci bardzo, Asia i Dana, założycielki Fundacji Niezła sztukaPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni. Nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Niezła Sztuka?
Czytam. Lubię. Wspieram.
Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »