O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Karolina Anna LademannSkontaktuj się z artystką »

Magister Sztuki. Absolwentka Gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych, wydział Grafiki (2014 r.). Dyplom Magisterski obroniony w pracowni Projektowania Graficznego Prof Sławka Witkowskiego i Prof Adama Świerżewskiego. Aneks do dyplomu powstał w Pracowni Linorytu prof. Janusza Akermanna. Zawodowo zajmuje się projektowaniem graficznym.

Linoryt jest moim hobby, wielką pasją i medytacją. Gdy pracuję nad nową grafiką oddaję się jej całkowicie a otaczający mnie świat przestaje na chwilę istnieć. Jest to bardzo twórcze i oczyszczające przeżycie. Tematyką którą najczęściej podejmuję jest natura – magiczna i symboliczna, wiecznie zaskakująca; oraz człowiek – szaman, opiekun, integralna część natury. Poza wieloma zbiorczymi wystawami moje prace można było oglądać w Hotelu Sheraton w Sopocie, w showroom’ie BoConcept w Gdyni oraz na stałej ekspozycji dla pacjentów Szpitala Onkologicznego w Gdyni.

Facebook >>


Galeria

Karolina Lademann

Zaltana – Wielka Góra

Karolina Lademann

Voistioevetz – Biała Krowa

Karolina Lademann

Neka – Dzika Gęś

Karolina Lademann

Machakw – Stara Ropucha

Karolina Lademann

Kajika – Spacerujące bez dźwięku

Karolina Lademann

Charisa Nituna – Córka Łosia

Karolina Lademann

Atagulkalu – Ukośne Drzewo

Adoerte Gaho - Drzewo Matka

Adoerte Gaho – Drzewo Matka


Kontakt z artystką

[vfb id=’164′]Portal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki "Niezła Sztuka". Jeśli publikowane tu treści wydają Ci się inspirujące i chciałbyś/chciałabyś wesprzeć nas w tworzeniu miejsca w polskim internecie na temat sztuki, które nie ma reklam tu: www.niezlasztuka.net/wesprzyj-nas/ możesz przekazać nam darowiznę, nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *ns-wspieram-post

Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »