O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Karolina Anna LademannPotrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas »

Skontaktuj się z artystką »

Magister Sztuki. Absolwentka Gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych, wydział Grafiki (2014 r.). Dyplom Magisterski obroniony w pracowni Projektowania Graficznego Prof Sławka Witkowskiego i Prof Adama Świerżewskiego. Aneks do dyplomu powstał w Pracowni Linorytu prof. Janusza Akermanna. Zawodowo zajmuje się projektowaniem graficznym.

Linoryt jest moim hobby, wielką pasją i medytacją. Gdy pracuję nad nową grafiką oddaję się jej całkowicie a otaczający mnie świat przestaje na chwilę istnieć. Jest to bardzo twórcze i oczyszczające przeżycie. Tematyką którą najczęściej podejmuję jest natura – magiczna i symboliczna, wiecznie zaskakująca; oraz człowiek – szaman, opiekun, integralna część natury. Poza wieloma zbiorczymi wystawami moje prace można było oglądać w Hotelu Sheraton w Sopocie, w showroom’ie BoConcept w Gdyni oraz na stałej ekspozycji dla pacjentów Szpitala Onkologicznego w Gdyni.

Facebook >>


Galeria

Karolina Lademann

Zaltana – Wielka Góra

Karolina Lademann

Voistioevetz – Biała Krowa

Karolina Lademann

Neka – Dzika Gęś

Karolina Lademann

Machakw – Stara Ropucha

Karolina Lademann

Kajika – Spacerujące bez dźwięku

Karolina Lademann

Charisa Nituna – Córka Łosia

Karolina Lademann

Atagulkalu – Ukośne Drzewo

Adoerte Gaho - Drzewo Matka

Adoerte Gaho – Drzewo Matka


Kontakt z artystką

[vfb id=’164′]


Dziękujemy Ci, że czytasz nasze artykuły. Właśnie z myślą o takich cudownych osobach jak Ty je tworzymy. Osobach, których nie przerażają długie artykuły, które lubią czytać i doceniają nasze publikacje. Wszystko, co widzisz na portalu jest dostępne bezpłatnie, a ponieważ wkładamy w to dużo serca i pracy, to również zajmuje nam to sporo czasu. Nie mamy na prowadzenie portalu grantu ani pomocy żadnej instytucji. Bez Waszych darowizn nie będziemy miały funduszy na publikacje. Dlatego Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli lubisz czytać niezłosztukowe artykuły – wesprzyj nas. Nawet niewielka kwota ma ogromne znaczenie. Zwłaszcza teraz potrzebujemy Twojej pomocy bardziej niż kiedykolwiek.
Dziękujemy Ci bardzo, Asia i Dana, założycielki Fundacji Niezła sztukaPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni. Nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Niezła Sztuka?
Czytam. Lubię. Wspieram.
Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »