O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Joanna KrzepinaPotrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas »

Skontaktuj się z artystką »


joanna krzepinaUrodzona w 1985 roku w Krakowie. Zajmuje się twórczością szeroko pojętą, której istotny element stanowi malarstwo i rysunek. Jest samoukiem. Pracuje w różnych technikach, od oleju, poprzez pastele, kredki, akwarele, do fotomontażu, składania tektury i lepienia z plasteliny. Jest żarliwą wyznawczynią techniki mieszanej, dającej ogrom możliwości. Lubi łączyć rzeczywistości pozornie niekompatybilne. Do obrazów często zaprasza zwierzęta. Inspiracji szuka w świecie, pojmowanym jako fascynująca, czasem groźna, niekiedy ckliwa, raz piękna, innym razem szpetna, nieustannie pisząca się baśń. Uwielbia to, co robi i wierzy, że warto iść swoją ścieżką, nawet, a może zwłaszcza, jeśli wymaga ona wysiłku. Uczestniczyła w kilku wystawach zbiorowych i w dwóch indywidualnych, ale uważa, że to nie takie znów istotne. W nieustającym poszukiwaniu, nie potrafi zamieszkać w szufladce, w związku z czym jej prace trudno skategoryzować.


Galeria

joanna krzepina

Jedno słowo

joanna krzepina

Kwiat paproci

Kwiat paproci, detal

Kwiat paproci, detal

joanna krzepina

Czarne myśli

Czarne myśli, detal

Czarne myśli, detal

joanna krzepina

Wyobraź sobie powietrze

joanna krzepina

Nie mogę bo spłoszę sójkę

joanna krzepina

Mysikrólik

joanna krzepina

Moczarowanie

joanna krzepina

Myślimaki

Łąka

Łąka

 

joanna krzepina

Totaryb galaktyka

joanna krzepina

Składak

joanna krzepina

Rakieta

joanna krzepina

Rybitwa

joanna krzepina

Winniczek

Artystka w sieci:

facebook >>


Kontakt z artystką

[vfb id=’151′]


Dziękujemy Ci, że czytasz nasze artykuły. Właśnie z myślą o takich cudownych osobach jak Ty je tworzymy. Osobach, których nie przerażają długie artykuły, które lubią czytać i doceniają nasze publikacje. Wszystko, co widzisz na portalu jest dostępne bezpłatnie, a ponieważ wkładamy w to dużo serca i pracy, to również zajmuje nam to sporo czasu. Nie mamy na prowadzenie portalu grantu ani pomocy żadnej instytucji. Bez Waszych darowizn nie będziemy miały funduszy na publikacje. Dlatego Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli lubisz czytać niezłosztukowe artykuły – wesprzyj nas. Nawet niewielka kwota ma ogromne znaczenie. Zwłaszcza teraz potrzebujemy Twojej pomocy bardziej niż kiedykolwiek.
Dziękujemy Ci bardzo, Asia i Dana, założycielki Fundacji Niezła sztukaPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni. Nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Niezła Sztuka?
Czytam. Lubię. Wspieram.
Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »