O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

MiastonauciMiastonauci to wielkoformatowa książka obrazkowa (art-book) z twardego kartonu. Każda rozkładówka to intensywnie kolorowa miejska panorama, w której możemy doszukiwać się nawiązań do architektury m.in. Warszawy, Krakowa, Gdańska, Wrocławia, Poznania i wielu innych polskich miast. Autorem obrazów jest Tytus Brzozowski architekt i akwarelista. W swoich pracach pokazuje miasto marzeń: pełne zdobnych kamienic, wąskich ulic, strzelistych wież, poukrywanych symboli oraz intrygujących, surrealistycznych zdarzeń.

fot. materiały wydawcy

fot. materiały wydawcy

fot. materiały wydawcy

fot. materiały wydawcy

fot. materiały wydawcy

fot. materiały wydawcy


miastonauci2
Tytus Brzozowski

Miastonauci

Wydawnictwo Babaryba
Warszawa 2017Portal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki "Niezła Sztuka". Jeśli publikowane tu treści wydają Ci się inspirujące i chciałbyś/chciałabyś wesprzeć nas w tworzeniu miejsca w polskim internecie na temat sztuki, które nie ma reklam tu: www.niezlasztuka.net/wesprzyj-nas/ możesz przekazać nam darowiznę, nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *ns-wspieram-post

Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »