Darczyńcy Fundacji

DARCZYŃCY INDYWIDUALNI

Od czasu kiedy zmajstrowałyśmy stronę wesprzyj nas mamy pierwszych cudownych darczyńców indywidualnych, którym ogromnie dziękujemy!

A są to:
Anna Kucińska, Bożena Bielska, Piotr Marciniak, Jakub Czech, Kaja Kondratiuk, Lucyna Wylon, Barbara Sobala.


FIRMY

eris-smallDr Irena Eris to marka zbudowana przez Irenę Eris – doktor farmacji. Od lat jest ceniona przez Polki i kojarzona z kwintesencją dobrego smaku i stylu. Dzięki realizacji idei holistycznego piękna, prezentuje całościowe podejście do pielęgnacji ciała i ducha. Świat marki tworzą nie tylko doskonałej jakości, innowacyjne, skuteczne i bezpieczne luksusowe kosmetyki, ale także dopasowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja, którą uosabiają Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris oraz dbałość o zrównoważony wypoczynek w postaci luksusowych Hoteli SPA na Wzgórzach Dylewskich, w Krynicy-Zdroju oraz Polanicy-Zdroju.
www


Ogicom-700x270-650x270Głównym celem firmy Ogicom jest outsourcing usług cloud-computingowych, a przede wszystkim zapewnienie infrastruktury sprzętowej, systemowej, telekomunikacyjnej oraz innych usług, dla jak najbardziej efektywnej obecności Klientów w Internecie. Charakteryzuje ich:
– niezawodność,
– szybkość dostarczania usług,
– powtarzalna, wysoka jakość w zakresie obsługi Klienta,
– indywidualne doradztwo w zakresie zaawansowanego hostingu.
www


iwacomFirma Iwacom działa w branży IT nieprzerwanie od 1998 r. Dysponuje wykwalifikowanym personelem, posiadającym duże doświadczenie w projektowaniu i budowie nowoczesnych i sprawnych systemów informatycznych. Projektowane systemy są dostosowane dokładnie do potrzeb użytkownika, zapewniając jednocześnie skalowalność i możliwości rozwoju. Stosując sprawdzone platformy sprzętowe i software’owe zapewniamy odpowiednią ochronę inwestycji. Wdrożenia systemów wykonywane są z zachowaniem rygoru minimalnego zakłócenia pracy Klienta. Zapewniamy oczywiście pełną opiekę posprzedażną: support telefoniczny, obsługę serwisową i konserwacyjną, materiały eksploatacyjne aktualizacje oprogramowania itp.

www


bcs horno bydgoszcz logoBydgoskie Centrum Sztuki jest to nowoczesny ośrodek kulturalny, który powstał z inicjatywy Fundacji Take Care. Zlokalizowany jest w samym centrum Bydgoszczy, w zabytkowym budynku byłej siedziby administracyjnej Bydgoskich Zakładów Mięsnych w bezpośrednim sąsiedztwie C.H. Focus Mall (ul. Jagiellońska 47). BCS to miejsce zrzeszające miłośników kultury i sztuki w każdym wieku. Jako jedyna placówka w regionie oferuje gościom niezwykłą atrakcję – okulary VR, dzięki którym otrzymują oni możliwość odbycia wirtualnej podróży do świata dzieł Stanisława Horno-Popławskiego – rzeźbiarza, związanego z Bydgoszczą, a zarazem patrona BCS. Aktywna działalność w zakresie szeroko pojętej kultury oraz zastosowanie innowacyjnych technologii to wyznaczniki tej placówki.
www


sda sopocki dom aukcyjny bydgoszcz logoSopocki Dom Aukcyjny. Specyfiką Sopockiego Domu Aukcyjnego w Bydgoszczy jest promocja, prezentacja i sprzedaż rzeźby, zarówno tradycyjnej jak i nowej. Cykliczne aukcje odbywające się w tym domu aukcyjnym są starannie przygotowane pod względem wystawienniczym. Mając świadomość ogromnych wymagań prezentacyjnych związanych z właściwą ekspozycją rzeźby, SDA przygotowuje do każdej aukcji pełnoobrotową prezentację wystawianych dzieł, a także ich ekspercki opis i wycenę. Tworząc nowoczesny ośrodek promujący młodą rzeźbę proponują współpracującym z nimi artystom nie tylko sprzedaż prac, ale także organizowanie wystaw, opiekę kuratorską, przygotowanie publikacji ich twórczości, kontakt z mediami, mając na uwadze upowszechnienie ich twórczości. Aukcje rzeźby organizowane przez Dom Aukcyjny SDA są adresowane zarówno do kolekcjonerów, jak również entuzjastów i miłośników tej finezyjnej formy sztuki.
www


dogadamycieDogadamy Cię to zespół ponad 100 tłumaczy pracujących w 40 językach w blisko 102 kombinacjach językowych. Niezwykle cenne doświadczenia tłumaczy umożliwiają świadczenie usług pisemnych w każdym zakresie, jak i realizację tłumaczeń ustnych – symultanicznych, konsekutywnych i kabinowych. Bezustanne podnoszenie kompetencji zawodowych jest w branży translatorskiej stałym elementem rozwoju, bo język jako warsztat pracy podlega ciągłym ewolucjom. Rzetelność, wiarygodność przekładu i terminowość to cechy Dogadamy Cię. Bariera czasowa nie stanowi dla nich problemu, pracują 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
www


cahloCahlo Rebel Ladies Crew to manifest wolności i niezależności. Ubrania zapewniające swobodę ruchów i dające przyjemność przebywania we własnej skórze. Styl Cahlo jest inspirowany codziennymi aktywnościami, rytmem miasta i chwilą oddechu po sporcie. Marka powstała w 2006 roku jako efekt współpracy Ani, Oli i Ewy. Radość płynącą z życia poza korporacją i wiarę w kobiecą kooperatywę przekuły w siłę Cahlo.
www


mulholand

Mulholland Life to modowo-lifestylowa marka dla osób, które cenią sobie wysoki standard i swobodne podejście do życia. W projektach, łączymy nowoczesność z casualową nonszalancją, a nasze motto to dobra zabawa w najlepszym stylu. Mulholland Life to również magazyn internetowy, skierowany do entuzjastów muzyki elektronicznej i pogodnych ludzi, którzy śmiało realizują marzenia i ambitnie osiągają wyznaczone cele. Znajdziecie w nim wszystko co pozytywne i inspirujące. Piszemy przede wszystkim o topowych DJ, najciekawszych wydarzeniach i modnych miejscach, związanych ze stolicą muzyki elektronicznej – Ibizą, która jest dla Mulholland Life drugim domem.
www


flowlightFlowLight Studio to kompleksowe usługi w zakresie fotografowania oraz wynajmu studia. Wyróżnia ich kreatywne traktowanie sztuki fotograficznej, poszukiwanie ekspresji i formy wyrazu. Dążą do osiągnięcia wysokiej jakości artystycznej w każdym, nawet najprostszym zleceniu. Tworzą przyjazny klimat w studio i w plenerze. Każdego klienta traktują indywidualnie, starając się aby ich praca była jak najlepszej jakości. Zatrzymują chwile wraz z panującymi w niej emocjami…
www


empikEmpik jest liderem na polskim rynku dystrybucji dóbr kultury. To marka o unikalnym dziedzictwie i legendarne miejsce – dawne “okno na świat”. Marka jest obecna w polskim krajobrazie kulturalnym od blisko 65 lat (wcześniej jako Kluby Międzynarodowej Prasy i Książki). W 190 salonach na terenie Polski, Empik oferuje unikalny mix produktów kultury, wiedzy i rozrywki: obok książek z różnych dziedzin, także prasę, płyty, filmy, gry i programy multimedialne, produkty art&pap, zabawki, gry planszowe, gadżety o oryginalnym designie oraz najszerszy wybór biletów na imprezy kulturalne i rozrywkowe. Empik odwiedza rocznie ponad 28 milionów klientów, dla których jest przewodnikiem po tym, co w kulturze najmodniejsze i najbardziej godne uwagi.
www


multikino Multikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu Multikino wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Grupa prowadzi działalność w segmencie kinowym i dystrybucji filmów. Multikino to więcej niż kino! To największe premiery filmowe oraz koncerty, maratony, transmisje sportowe, Opery HD, Kino na obcasach, Multibabykino i wiele więcej. Multikino jest liderem cyfryzacji w Europie czyli technologicznego i jakościowego przełomu w branży kinowej.
www


shoper-blueSHOPER to gotowe oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego, które posiada wszystkie niezbędne narzędzia i integracje do uruchomienia profesjonalnego e-biznesu. Właściciele sklepów Shoper mają zapewnione stałe wsparcie techniczne Działu Obsługi Klienta oraz dostęp do materiałów edukacyjnych (cotygodniowe webinary, Uniwersytet E-Commerce, produkowane każdego tygodnia nowe poradniki), dzięki czemu do startu ze sklepem internetowym nie jest potrzebna specjalistyczna wiedza. Oprogramowanie cały czas rozwijane jest we współpracy z jego użytkownikami oraz zgodnie z obowiązującymi trendami rynkowymi, dlatego każdy użytkownik platformy Shoper może liczyć na tylko nowoczesne i niezawodne rozwiązania e-commerce.

www


eactive
EACTIVE to firma zajmująca się marketingiem internetowym, która od 17 lat skutecznie promuje firmy w internecie poprzez pozycjonowanie stron, kampanie reklamowe Google, content marketing, social media i analitykę internetową. EACTIVE funkcjonuje w branży zwiększania sprzedaży, za swój cel określając rozwój biznesu klientów poprzez wdrożenie odpowiednich metod promocji. Jest to możliwe dzięki regularnemu poszerzaniu wiedzy poprzez profesjonalne szkolenia, które pozwalają być na bieżąco w nieustannie zmieniającej się branży marketingu internetowego.

www

One thought on “Darczyńcy Fundacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *