O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

„Twój Vincent” z nominacją do Oskara 2018Amerykańska Akademia Filmowa ogłosiła nominacje do Oscarów 2018 roku. Wśród nich w kategorii pełnometrażowego filmu animowanego jest polsko-brytyjski Twój Vincent.

Twój Vincent jest jednym z pięciu filmów nominowanych od Oscara 2018 w kategorii filmu pełnometrażowego filmu animowanego. W walce o statuetkę w tej kategorii zmierzy się z takimi filmami jak Coco Lee Unkricha i Adriana Moliny, Fernando Carlosa Saldanhy, The Breadwinner Nory Twomey oraz Dzieciak rządzi Toma McGratha.

Nagrody Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej zostaną przyznane w tym roku po raz 90. Jubileuszowa ceremonia wręczenia Oscarów odbędzie się 4 marca.

Trzymamy kciuki za film Twój Vincent!

twoj-vincentPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki "Niezła Sztuka". Jeśli publikowane tu treści wydają Ci się inspirujące i chciałbyś/chciałabyś wesprzeć nas w tworzeniu miejsca w polskim internecie na temat sztuki, które nie ma reklam tu: www.niezlasztuka.net/wesprzyj-nas/ możesz przekazać nam darowiznę, nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.


One thought on “„Twój Vincent” z nominacją do Oskara 2018

  1. Ten film, to nie tylko piękny obraz. To piekna opowieść o pięknym człowieku – wrażliwym, wycofanym, trochę bezradnym, ale szlachetnym! Tego dowiedziałam się o van Goghu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *ns-wspieram-post

Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »