O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Targowisko SztukiPotrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas »

Targowisko Sztuki pod patronatem Akademii Sztuk Pięknych. Ostatnia edycja imprezy przed wakacyjną przerwą.

Już 17 czerwca, w niedzielę od 11.00 do 16.00 w Arkadach Kubickiego, na Zamku Królewskim w Warszawie, odbędzie się ostatnia edycja Targowiska Sztuki przed wakacyjną przerwą. Zostaną zaprezentowane prace młodych artystów związanych z warszawską Akademią Sztuk Pięknych pod patronatem tej uczelni. Impreza ta od 10 już lat dowodzi, że dobrą sztukę można nabywać w dobrych cenach.

Targowisko Sztuki Warszawa

fot. materiały organizatora

Przedsięwzięcie, które trwale wpisało się w kulturalny kalendarz stolicy stwarza wyjątkową okazję do nabywania prac bezpośrednio od ich autorów a także inspirujących spotkań w nieformalnej, swobodnej atmosferze.

Targowisko Sztuki Warszawa

fot. materiały organizatora

W klimatycznym otoczeniu Arkad, na powierzchni 2000 metrów kwadratowych, można odkrywać, podziwiać i nabywać malarstwo, grafikę, ilustrację czy małą formę rzeźby, pełne świeżości i młodego ducha. Targowisko Sztuki z udziałem kilkudziesięciu artystów oraz całym wachlarzem technik, tematów i form to świetny sposób na uzupełnienie zbiorów, zakup wyjątkowego prezentu lub oryginalnego motywu do wnętrz albo po prostu ciekawie spędzony czas.

Targowisko Sztuki
Arkady Kubickiego, Zamek Królewski
Niedziela, 17.06.2018
godz. 11.00- 16.00
Wstęp jest wolny!Portal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni. Nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Niezła Sztuka?
Czytam. Lubię. Wspieram.
Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »