O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

II Aukcja Charytatywna „Razem na bieguny sztuki”Fundacja Marka Kamińskiego zaprasza na II Aukcję charytatywną Razem na bieguny sztuki, organizowaną w Warszawie wraz z Sopockim Domem Aukcyjnym. Podczas aukcji będą licytowane dzieła sztuki młodych artystów z przeznaczeniem na cel charytatywny jakim jest Life Plan.

23 maja 2018, g. 18:00
Sopocki Dom Aukcyjny
ul. Nowy Świat 54/56, Warszawa

aukcja-razem-na-bieguny-sztuki


Co to jest Life Plan?
Fundamentem dla projektu Life Plan, 8 – miesięcznego rozwojowego programu stypendialnego, jest metoda Biegun autorstwa Marka Kamińskiego. Powstała ona na bazie doświadczeń z wypraw znanego polskiego polarnika i podróżnika.

Celem Life Planu na 2018 rok jest objęcie wsparciem 50 uczestników w wieku 12 – 16 lat, którzy w czasie 8 miesięcy poznają metodę Biegun. W czasie całego procesu sformułują swój cel i będą go realizować. Uczestnicy wypracują nowe kompetencje, które realnie pozwolą im kształtować swoje życie i podejmować decyzje podczas 8 modułów edukacyjnych w tym: dwutygodniowe Obozy Zdobywców Biegunów, warsztaty rozwoju kompetencji, wyprawę.

Wierzymy mocno, że będzie to ciekawe doświadczenie i dobry sposób na podzielenie się sobą z tymi, którzy bardzo potrzebują pomocy. Bo przecież człowiek jest tym co daje innym.

Regulamin aukcji >>

Szczegółowe informacje >>Portal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki "Niezła Sztuka". Jeśli publikowane tu treści wydają Ci się inspirujące i chciałbyś/chciałabyś wesprzeć nas w tworzeniu miejsca w polskim internecie na temat sztuki, które nie ma reklam tu: www.niezlasztuka.net/wesprzyj-nas/ możesz przekazać nam darowiznę, nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *ns-wspieram-post

Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »