O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

9. edycja Art Fresh FestivalPotrzebujemy Twojej pomocy. Wesprzyj nas »

Art Fresh Festival to miejsce spotkania zarówno studentów uczelni artystycznych jak i twórców posiadających już znaczny dorobek artystyczny. Jak sama nazwa festiwalu wskazuje – nie zabraknie artystycznej świeżości!

Art Fresh Festival zadebiutował dziewięć lat temu jako kameralne wydarzenie Hotelu Sheraton z inicjatywy American Friends of Warsaw. W pierwszej edycji uczestniczyło kilkunastu artystów. Nikt wtedy nie przypuszczał, że AFF stanie się profesjonalną i cykliczną imprezą, otwartą dla twórców i gości z całej Polski.

Art Fresh Festival


To już 9. edycja AFF

Na bazie entuzjazmu, który towarzyszy AFF, jego nowi organizatorzy – Piotr Pardiak, Dyrektor Festiwalu oraz Anita Owsianna, Dyrektor Artystyczny Festiwalu, postanawiają przystąpić do przygotowań nad kolejną edycją. Festiwal odbędzie się jak co roku w Hotelu Sheraton, dn. 11 marca 2018. Już po raz kolejny współpracujemy z UNICEF – to dla nas ogromny zaszczyt. Artyści mogą dobrowolnie wesprzeć tę organizację przekazując część dochodu ze sprzedanych prac.

art-fresh-festiwal

fot. materiały prasowe organizatora

Art Fresh Festival wpisuje się na stałe do kalendarza najbardziej rozpoznawalnych imprez artystycznych nie tylko w Hotelu Sheraton i Warszawie lecz także w całym kraju. Jego idea pozostaje jednak niezmienna: propagowanie polskich artystów w kręgach międzynarodowych i krajowych, wśród koneserów i kolekcjonerów, a jednocześnie dąży do czynienia sztuki dostępnej dla każdego. Podczas wydarzenia będzie można nie tylko zapoznać się z twórczością uczestników i zorientować w najnowszych trendach w sztuce, ale także porozmawiać z artystami, nawiązać współpracę czy nabyć prace bezpośrednio od twórców.

Art Fresh Festival na Facebook’u >>Portal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki „Niezła Sztuka”. Wszystkie publikacje finansowane są dzięki darowiznom Czytelników. Dlatego Twoja pomoc jest bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć nas w tworzeniu tego miejsca w polskim internecie na temat sztuki, będziemy Ci bardzo wdzięczni. Nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.

Wesprzyj »Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Niezła Sztuka?
Czytam. Lubię. Wspieram.
Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »