O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Malwina Kuna MieczkowskaSkontaktuj się z artystką »


Malwina-Kuna-Mieczkowska-1Malwina Kuna Mieczkowska, urodzona w 1988 roku, gdynianka. Największą jej pasją jest ilustrowanie. W świecie wirtualnym znana jako „Kuna rysuje”, związana z wydawnictwem Black Antlers, ilustruje dla „Wysokich Obcasów”, „Gazety Wyborczej” oraz „Twojego Stylu”.

Rysowanie analogowe jest dla niej punktem wyjścia dla grafiki cyfrowej. Bazuje na ołówku oraz tuszu. Tworzy wedle własnych pomysłów aby jej samorozwój miał jak największe pole do popisu, ogranicza ją tylko wyobraźnia, która z każdym dniem poszerza się o lata świetlne obserwacji własnego otoczenia, natury, baśni oraz każdej możliwej formy widzialnej i niewidzialnej. Szuka, wędruje ołówkiem i tworzy świat Kuny, która rysuje. Różnorodność podejmowanych tematów uniemożliwia sprowadzenie jej działalności do jednej kategorii dzięki czemu zachowuje elastyczność i gotowość na nowe obszary twórczości.

Galeria

Malwina-Kuna-Mieczkowska-17

Malwina-Kuna-Mieczkowska-16

Malwina-Kuna-Mieczkowska-14

Malwina-Kuna-Mieczkowska-13

Malwina-Kuna-Mieczkowska-12

Malwina-Kuna-Mieczkowska-11

Malwina-Kuna-Mieczkowska-9

Malwina-Kuna-Mieczkowska-8

Malwina-Kuna-Mieczkowska-7

Malwina-Kuna-Mieczkowska-6

Malwina-Kuna-Mieczkowska-5

Malwina-Kuna-Mieczkowska-4

Malwina-Kuna-Mieczkowska-3

http://ilustrator-rysownik.pl
https://www.instagram.com/kuna_rysuje_illustration/
http://fb.com/kuna.rysuje


Kontakt z artystką

[vfb id=’148′]Portal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki "Niezła Sztuka". Jeśli publikowane tu treści wydają Ci się inspirujące i chciałbyś/chciałabyś wesprzeć nas w tworzeniu miejsca w polskim internecie na temat sztuki, które nie ma reklam tu: www.niezlasztuka.net/wesprzyj-nas/ możesz przekazać nam darowiznę, nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *ns-wspieram-post

Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »