O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Pałac SieniawaPałac Sieniawa Arche zabytkowy pałac

Pałac Sieniawa Arche zabytkowy pałacPałac w Sieniawie jest wysokiej klasy Hotelem prowadzonym przez Spółkę ARCHE z Siedlec. Jest to ekskluzywne miejsce spotkań, konferencji, imprez o charakterze kulturalnym, towarzyskim, biznesowym i szkoleniowym oraz jest to idealna strefa wypoczynku.

XVIII-wieczny zespół pałacowo – parkowy w Sieniawie, tworzy 6 budynków dworskich, zabytkowy park z ogrodami włoskim oraz angielskim, na terenie których znajdują się imponujące fontanny, altana muzyczna, a także altana biesiadna. Na gości czeka 59 pokoi hotelowych i apartamentów o łącznej liczbie 135 miejsc noclegowych. Ponadto Pałac Sieniawa posiada 7 sal konferencyjnych w Pałacu Głównym jak i 3 sale znajdujące się w Pałacu Letnim, Dworze Szambelana oraz Oficynie Dworskiej. Sale te są wyjątkowym miejscem do odbywania imprez o charakterze kulturalnym i towarzyskim jak również do małych kameralnych spotkań biznesowych i eventów. Infrastruktura naszego hotelu pozwala nam na zorganizowanie imprez i spotkań nawet do 200 osób.

Pałac Sieniawa Arche zabytkowy pałac

Pałac Sieniawa jest miejscem gdzie odbywają się imprezy okolicznościowe takie jak dzień nauczyciela, rodzinne wakacje czy firmowe spotkania wigilijne. Organizowane są również wesela w Pałacu Książęcym oraz Restauracji Oficyna Dworska. W Pałacu Książęcym organizujemy przyjęcia weselne do 200 osób zaś w Sali Fontainebleau, znajdującej się w Oficynie Dworskiej organizujemy przyjęcia do 50 osób. W trakcie przyjęcia Goście mają do dyspozycji Wielką Salę Cesarską, Salę Rycerską, Salę Lustrzaną, Salę Austerlitz oraz Salę Klubową Winston Churchill.

W pałacu znajduję się także znakomita Restauracja Oficyna Dworska, której kuchnia jest jednym z najważniejszych atutów Pałacu w Sieniawie.


Pałac Sieniawa
ul. Kościuszki 32
37-530 Sieniawa k. Rzeszowa
tel. +48 16 649 17 00
facebook


Galeria

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *ns-wspieram-post

Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »