O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

Galeria KuratoriumPodziel się:

ul. Sienna 43A, 00-121 Warszawa
telefon: +48 692 244 003
@: kuratoriumgaleria@gmail.com
www / facebook


Galeria Kuratorium

Galeria Kuratorium

O galerii

Galeria Kuratorium założona została w 2012 roku i prowadzona jest przez pozarządową Fundację Promocji Kultury 44ART. Jej siedziba znajduje się w przedwojennej kamienicy w centrum Warszawy przy ulicy Siennej 43A. Od początku działalności Galeria prowadzi liczne działania promujące młodą polską sztukę i po kilku miesiącach zaznaczyła już swoją obecność na rynku sztuki.Doskonałe położenie, tuż obok Dworca Centralnego i Muzeum Sztuki Nowoczesnej powoduje, że w szybkim czasie Galeria Kuratorium stała się rozpoznawalnym miejscem spotkań z młodą sztuką. Prezentowane wystawy malarstwa cieszą się dużym zainteresowaniem odbiorców, a stała kolekcja prac polskich artystów nieustannie się poszerza. W Galerii na indywidualnych wystawach prezentowano prace Pawła Słoty, Eweliny Sośniak, Jana Pruskiego, Anny Halarewicz i Juliusza Kosina.  Prezentowane prace są dziełami najmłodszego pokolenia artystów, dopiero rozpoczynających swoją artystyczną drogę.
Galeria Kuratorium

Galeria Kuratorium

Galeria Kuratorium to także przestrzeń prezentacji polskiego designu i sztuki użytkowej. Niespotykane w Warszawie połączenie tych dwóch funkcji wyróżnia Galerię na tle innych miejsc tego typu i czyni ją niezwykle zaskakującą i ciekawą.
Galeria Kuratorium

Galeria Kuratorium

Oprócz tego Kuratorium pełni funkcję kreatywnej przestrzeni, w której można popracować samemu bądź ze znajomymi i wziąć udział w wielu kreatywnych warsztatach.

Lokalizacja

Galeria Kuratorium

ul. Sienna 43A, 00-121 Warszawans-wspieram-post

Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »