O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

SZTUKA TERAZ rekrutuje kuratorów // Szlachetna paczkaRusza nowa edycja projektu SZTUKA TERAZ. Szlachetna Paczka po raz kolejny wspólnie z Muzeum Narodowym w Krakowie, a także nowym partnerem strategicznym, Fundacją Lotto, zaprasza do zaangażowania się w projekt, którego głównym celem jest odkrywanie współczesnej sztuki i artystów tworzących teraz.

SZTUKA TERAZ promuje polską, współczesną sztukę wśród społeczeństwa, zbliża go do rynku sztuki i zachęca do inwestowania w nią. W SZTUCE TERAZ pokazujemy wartościowe osoby i ich dzieła. Zdolnych artystów oraz kuratorów, którzy współtworzą scenę artystyczną w Polsce. Podsumowaniem naszych wspólnych działań będzie wystawa w Muzeum Narodowym w Krakowie, planowana na styczeń 2018 roku, na której zaprezentujemy najlepsze prace. Wydarzeniu towarzyszyć będzie także aukcja dzieł, której dochód zostanie w większości przeznaczony na cele Szlachetnej Paczki.

UWAGA! Poszukiwani kuratorzy:

Jeśli:
🎨 masz doświadczenie w projektach wystawienniczych,
🎨 jesteś na bieżąco z tym, co dzieje się teraz w kulturze,
🎨 cenisz wartościową sztukę,
🎨 jesteś otwarty na współpracę z ludźmi,
🎨 zależy Ci na promowaniu polskich artystów,

dołącz do projektu Szlachetna PACZKA organizowanego przez Szlachetna PACZKA we współpracy z Muzeum Narodowe w Krakowie.

Prześlij nam swoje zgłoszenie: www.goo.gl/ntuHTG
i po prostu zostań kuratorem!

W oczekiwaniu na Twoje zgłoszenie z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

sztuka teraz MNK zostan kuratorem

Szczegółowe informacje na temat projektu SZTUKA TERAZ i jego poprzedniej edycji znajdziesz na stronie www.sztukateraz.pl, bądź kontaktując się z nami bezpośrednio pod adresem: sztukateraz@wiosna.org.plPortal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki "Niezła Sztuka". Jeśli publikowane tu treści wydają Ci się inspirujące i chciałbyś/chciałabyś wesprzeć nas w tworzeniu miejsca w polskim internecie na temat sztuki, które nie ma reklam tu: www.niezlasztuka.net/wesprzyj-nas/ możesz przekazać nam darowiznę, nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *ns-wspieram-post

Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »