O czym chcesz poczytać?
  • Słowa kluczowe

  • Tematyka

  • Rodzaj

  • Artysta

ArsForum – Nowe czasopismo o sztuce!ArsForum1. numer w głównej części poświęcony został problematyce relacji sztuki i języka werbalnego. W numerze prezentowane jest naukowe ujęcie tematu, jaki i subiektywne opinie artystów reprezentujących różne pokolenia i rozmaite nurty aktywności artystycznej. Poza głównym tematem znajdziecie w „ArsForum” sylwetki twórców oraz wywiad z wybitnym polskim malarzem Zbigniewem Makowskim, a także dział poświęcony historii ZPAP, opowiedzianej w autorskiej konwencji komiksowej Tomasza Bereźnickiego oraz migawki z bieżącej działalności związkowej.

Numer zamykają aktualności wystawiennicze i godne polecenia pozycje wydawnicze. Czasopismo ukazywać się będzie jako kwartalnik dostępny w sieci Empik.

Info »Portal NiezlaSztuka.net prowadzony jest przez Fundację Promocji Sztuki "Niezła Sztuka". Jeśli publikowane tu treści wydają Ci się inspirujące i chciałbyś/chciałabyś wesprzeć nas w tworzeniu miejsca w polskim internecie na temat sztuki, które nie ma reklam tu: www.niezlasztuka.net/wesprzyj-nas/ możesz przekazać nam darowiznę, nawet 1 zł ma dla nas ogromne znaczenie.


One thought on “ArsForum – Nowe czasopismo o sztuce!

  1. Życie jest po prostu bardzo kolorowe i tylko od każdego z nas zależy jaką barwę wybierze. Jest to motto Jana Marcina Szancera.Jedna myśl a jak wiele opisuje,prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *ns-wspieram-post

Spodobał Ci się artykuł? Wesprzyj nas »